Sayfa 429/782 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon
Arama sonucu : 6256 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1. Hiç sıkıntı değil bensenden daha sabırlıyım. Şimdiye kadar aldığım kağıtlardan kâr etmeden çıkmadım senden de kâr etmeden satmayacağım istersen 0.50 kr olsun oradan da alırız nasıl olsa piyasada ucuz kalmış bir sen bir de gsdho var.

2. Vay be, en son genel kurula katılıp 0.79 dan vermiştik, ve kim ne kadar yazmak istediyse hepsini o fiyattan aldılar.
    Hisse şimdi o fiyatın 5 kuruş altından işlem görüyor, gerçekten bunların ne yapmak istedikleri beli değil.
    Sizin adınıza üzüldüm, Allah sabır versin hepinize.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Arkadaşlar sosyal medya reklamlarının altına döşrmeyi unutmayın. Adam o kadar arsız ki rahatlıkla buralara reklam verebiliyor. Rahat çok rahat herif.tavuk onlar z.kmeye devam edin siz sesleri çıkmaz diyordur. Haksız mı?

4. Yahu kardesim sizleri anlamadim gitti! Orada burada kendi kendinize homur homur homurdaniyorsunuz, ama gelin bir araya gelelim deyince, kimseden tik yok! Boyle basa, boyle tarak diye bir laf var biliyorsunuz! Bu arada Haydar zibidisi burada patronuna dil uzatanlari sikayet etmis, iki hafta ceza aldim!

Burada bazilariniz bu isi ancak C.baskani cozer diye saf saf yorumlar yapiyor. O kisiler once firmanin her yil milyon dolarlari hangi vakiflara bagis yaptigini bir arastirsin!

Neyse konumuz bu degil. Benim amacim eski yeni tum madurlari bir araya getirebilmek. Eger en az 10 kisi civarinda kendine guvenen ve burada soylediklerinin arkasinda durabilecek yigit cikarabilirsek, bunlari Corum Alaca'ya kadar kizilcik sopasiyla kovalamazsam namerdim!

Siyasi gorusunuz, dini inanciniz, cinsiyetiniz, kimliginiz, irkiniz vs.. beni hic ama hic ilgilendirmiyor! Ben icinde bulundugumuz bu batak'dan cikmanin bir yolu oldugunu biliyorum ve acil harekete gecilmesi gerektigini soyluyorum. Aksi takdirde fchopen'in dedigi gibi tavuk gibi ... devam!

5. Bu arada eger zamaniniz varsa medet umdugumuz SPK denenen kurumun ne durumda oldugunu merak edenler varsa, biraz genel kultur edinebilmek maksadiyla, asagidaki link'ten 2016 yili sayistay denetim raporunu bir okusun!

https://www.sayistay.gov.tr/tr/Uploa...I%20KURULU.pdf

6. Bu gunlerde de insaat sektoru zor durumda, patronlar batmak uzere, para yok, borc cok, vs... diye orada burada olumsuz mesaj vermeye calisan tipleri piyasaya salmislar. Her sey palavra! Hic birine inanmayin! Hayatinizda hic zarar etmis veya borc icinde yuzen bir muteahit gordunuz mu? Ben gormedim!

Eger kar etmiyorsan ve yillardir surekli zarar acikliyorsan, sirketini daha iyi yonetip, kara gecebilecek bir firmaya satarsin is biter. Bu is bu kadar basit, neden yapmiyorsun? Yillardir olayin arkadinda baska dolaplar donuyor cunki, somurmek daha tatli geliyor. Sistem cok guzel oturtulmus, tum kontrol tamamen ellerinde. Ama cok onemli unuttuklari bir sey var ve bunun farkinda degiller.

Hic bir dolap, dumen sonsuza kadar gizli kalamaz. Kirli islerin, ortaya cikma gibi kotu huylari vardir.

7. Eyyy sinpaş,
    halka açıldın 7,60 tl den usd 1,30 : Eder 5,8. USD ( 2009 VE 2010 VERDİĞİN %200 BEDELSİZ HARİÇ)
    4 veya 5 senedir 50 / 70 bandına kadar bastırdın senedi,
    bu gün :hissen 0,74 usd 3,80 eder 0,19 cent
    5,8 USD den 0,19 cente indirdin hisseni
    7,60 dan halka sattığın kağıdı 0,50 , 0,77 den geri toplamak için 5 senedir sana inanan yatırımcının kanını emiyorsun,
    nerede ahlak,
    nerede dürüstlük
    nerede erdemlik,
    nerede allah korkusu,
    sonra hiç utanmadan basın açıklması yapıyorsun
    ''türkiyenin süper markası'' diye
    eyyyy sinpaş,
    tüm buna sebebiyet veren, imkan sağlayan, vesile olanlar bu hak vebali boynunuzda bilesiniz,
    tüm yatırımcıların hakları sana haram oldu bilesin
    artık allaha havale ettik seni,
    bilmezmisinki
    ''allah hesap soranların en hayırlısıdır.

8. 2 yıl ödül almış muhteşem marka ...borsada da sana ödül verecekler...en iyi ödülü halk verir...halka biraz kulak ver ...78 den malı topladın toptan şimdi parakende 73-75 e veriyorsun...itibara bak...inanılır gibi degil...
    @karahanager

Sayfa 429/782 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •