Sayfa 431/987 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    1999 yılında Sinop merkez aile sağlığı binasına çocuğu aşıya götürmüştüm. Saat 09:45 idi. Koridorda 3 vatandaş idik. Kimseler yoktu. Odaların kapısını tek tek açarak görevli aradığımda ; Toplantı odası yazan büyük odada uzun bir masada 8 çalışan ( 3 bayan dr. ) kahvaltı ediyorlardı. Afiyet olsun dedim ve kapıyı çekerek çıktım. 5 dk. sonra bayan dr. odasına geçti. Ayağında birbirinden farklı eski ayakkabısı olan köylü kadının kucağındaki 2 yaşlarındaki çocuk sürekli ağlıyordu. Ateşi varmış ve çok öksürüyordu. Doktorun odasına giderek köylü kadına yardımcı olmalarını yarım saattir beklediğini söylediğimde bana türlü türlü hakaretlerle karşılık verdi. Köylü kadınla aramda ilişki bile kurmaya kalktı. Neyse ki eşim yanımdaydı.

Hiç cevap vermedim. Köylü kadını aracıma alarak , sağlık müdürüne götürdüm. Orada şikayet dilekçesini de yazdım. Sonra hastanede çocuğunun tedavisini yaptırdık. 2 gün sonra valilikte bir toplantı da bir proje tartışılırken sağlık müdürü sivri sivri konuşmaya başladığında durumu vali beye insanların içinde aktardım. 1 ay içinde sağlık müdürü ve bayan doktor sürgün edildi. Bazen olayları yerel yaşayanlardan dinlemek lazım. Halk yaşadığına inanır.
    O röportajda ki doktor dövme özgürlüğünü savunan sensin sanırım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Bosporos da gelmiş ise yarından itibaren işler sarpa sarmaya başlar sanki.

Köprü parası vermemek için bir diğer alternatif yüzmek. Kuruçeşme den gir Kanlıca dan çık , 1 saat falan çeker
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...57#post5688057
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3. Bu doktorlarin hatasi, hukumete kizip, cezayi vatandasa kesmeleri.

Korkarim daha cok siddet gorecekler.

Şiddete maruz kalan doktorlar dan bugüne kadar karşı tarafa bi karşılık vereni de görmedim , hatırlamıyorum. Sebebini de bilmiyorum. İnsan gayri ihtiyari kendisine biri yumruk atsa , dayak yiyeceğini bilse bile o da bi tane sallar genelde.
    Tanıdığım bi doktor var , genç daha ve bayan üstelik. Sağlam tekvandocu ama , antrenmanlarını görmüştüm. Biri ona böyle bir şey yapsa , hayatının hatasını yapar , kesinlikle haşat olur. İyi ihtimal ile kolu bacağı kırılır , ama şanssız ise boynu bile kırılabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    İki tarafada arka arka git hiç almazlar
    ah be başkanım bu bademler ghöt görmesin hiç dayanamazlar hele arka arka giderken, sen tanırsın bunları en azından..!!

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Oooo o ne ki.
    Köprüden geçmeyenlerden bile alıyorlar.
    Bir tarihte bizim burada köylünün birinin traktörüne bogaziçi köprüsünden kaçak geçiş cezası gelmişti.O geldi aklıma.
    Büyük ihtimalle plakayı kopyaladilar yada sistem hatası olmuştur.

7.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Crash çıların yeni yılı kutlu olsun.!!

Yeni yılda çok eğleneceğiz.!!
    Crash tüm hızıyla otobanda.!!
    Hiperenflasyon tüm hızıyla Venezuela otobanında.!!
    Stagflasyon tüm hızıyla otobanda.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Ustad
    Gecen burada birisi sizin Almanya'da yasadiginizi yazmisti.
    Geliriniz euro, sizin tl doviz kurlari ile ne baginiz var ?
    TR den gayrimenkul vs mi topluyorsunuz, oradaki geliriniz burada TL olarak kaldiracli artinca ?

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    İki tarafada arka arka git hiç almazlar
    O kadarda değil. Bir kerede olsa mikmeden bırakmazlar.Hani ben ikinci tecavüzden nasil kaçınırız onun hayallerini kuruyordum.

Sayfa 431/987 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •