Sayfa 437/602 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    POLHO yu kendime kumbara yaptım.Diğer hisselerden kazandıklarımı buraya atıyorum.Bir gün lazım olur.YTD.
    Bukadar hikayesi olacak , boya , kimyasal ürünler, araç boyası, izalasyon , avrupanın ilk 10 'daki ticari liman , araziler ... Fiyat bedavanın biraz üstünde. Bu baskı anlaşılmaz. Sabir la toplanır...

2. ALİ KOÇ:

2 milyar avroluk Türk otomotiv sektörünün bugüne kadarki en büyük yatırımını gerçekleştireceğiz

Bu ülkeye uzun vadeli yatırım yapan herkes kazanmıştır.
    FROTO Tavan....

3. Rahman'ın has kulları ki, onlar yeryüzünde tevazu ve vakar içinde yürürler ve ne zaman kötü niyetli, dar kafalı kimseler kendilerine laf atacak olsa, (sadece) selam derler.

(Furkan Suresi 63)

4. Esma hocam, emeklerinizi takdir ediyorum ve sizin görüşlerinize önem verip portföyümü çeşitlendiriyorum. Size zahmet İntema hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler...

5. OZKGY 5.46 dan maliyet düşürdüm . Fibo 0.618 seviyesi olan 5.35 dek toplamaya niyetliyim.Hayırlısıyla uygun yerlerden yatırım yapmak önemli.Kesinlikle kendime notlar olup YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by devrim72 Yazıyı Oku
    Esma hocam, emeklerinizi takdir ediyorum ve sizin görüşlerinize önem verip portföyümü çeşitlendiriyorum. Size zahmet İntema hakkında yorumlarınızı alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler...
    Haftalık grafiğe göre Fibo 0.618 seviyesi olan 41.44 seviyesini takip ediniz.Buralara yakınlaşmış illada almak istiyorsanız kademeli alımlar yapılmalı.Kesinlikle YTD.

7. TRCAS söylediğim Tıllson 5.44 te kapadı olumlu.
    CEMTS 17.10 en zirvede kapadı buda olumlu YTD.

8. Son dönem mantık;
    Hissenin lot miktarı az ise al
    Hissenin lot miktarı fazlaysa değersiz boş ver.
    Ciddi diyorum artık sadece lot miktarına göre alım-satım yapılıyor
    'Gerçek anlamda ne lotu az olan değerlidir ne de lotu fazla olan değersizdir.'
    Lot miktarı şirket değerini açıklamaz(ADEM yaman)

Sayfa 437/602 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •