Sayfa 440/1001 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Abd ye bizden 500 bin test kiti ihraç edilmiş, bütün dünyadan test kiti alıyorlar ve çoğu vaka tespit edilecek bence. Bu varsayımla 1 milyon diyorum.
    Bak bir ay sonra bulurum bu mesajı...ben de 500.000 i geçmez diyorum...trend analiz konusunda sen de iyisin, bu bedenle tahminlerine önem veriyorum.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Madem sert konuşuyoruz...sert devam edelim...sigara tiryakilerinin sigara kaynaklı kanserden ölme ihtimalleri virüs kaynaklı ölüme göre 100 kat fazladır belki de..canınızın kıymetini biliyorsanız, sigarayı biran önce bırakın.
    abi insan ömrü zaten azaldı.

sert konuşmakla değil olanı söylüyorum mantıken.

bu olayı coronayı yani . elmayı armutla kıyas ediyorsunuz.

herkes dolu görmüştür demi hayatında en büyük dolu yağmasına şahit oldum diyen heralde fındık kadar demesi lazım.

şuan elma büyüklüğünde dolu yağıyor.

ama bazıları yav ikiside dolu diyor.

ben zaten bu grip vs değil başka birşey demiyorumki. iş çığırından çıkmış ama hala yok almanya yok çin

varmı çinin yarın dışarı çıktığında aynı rakamlara ulaşmayacağının garantisi ?

normal gripse neden çıkmayalım dışarı ?

tek bunun cevabı ver.
    .....yorgun demokrat.

3. Things getting bok

[RTRS] - NEW YORK GOVERNOR ANDREW CUOMO SAYS STATE HAS 4,800 NEW CASES OF CORONAVIRUS, TOTAL OF 15,168. DEATHS RISE TO A TOTAL OF 114 IN STATE

4.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Güzelmiş, dövizde sona yaklaşıyoruz. Keşke halkımız akıllıca davranıp döviz ve altınlarını bozmaya başlasa
    Bence altın son final rallisini bu yıl sonuna kadar yapacak...2016 dan bu yana portföyün %60 ı sabit ve altın da, bu hareketi görmeden poz azaltmam kolay kolay.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    BATTIM ben BATTIM. 2018 de. Tecrübe istiyorsanız batmaya bile tecrübemiz var .

100 kişiden 5-10 kişi. MUHTAR a inanabilirsiniz mesela.

okuduklarınıza inanacaklarınız aşağıdaki kadardır.

Biliyorum 2018 de olanları yazdınız.Eskişehir'e selamlar.Nasıl ayakta kaldınız o tecrübeler çok daha mühim.Giderek uçuruma biraz daha yaklaştığımız bu günlerde

Alıntı Originally Posted by sartorius Yazıyı Oku
    merhaba,amerikada kongre liderleri 2 trilyonluk paketi görüşmek üzere bugun bir araya geliyorlarmış,2 trilyon deli para anında borsaları fişekleyebilir,o o parayı almak için bastılar sanırım % 10 daha
    Dostum beklenti alinir gercek satilir. Senin soyledigin ise tam tersi oluyor

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    cuma gece 23.00 te fdow 19.062 idi...şimdi bu cfd 18.430...dow vadelinin de böyle açıldığını varsayalım fark -600 puan gibi olur bu da bizim vadelide kabaca -2.000 demek ki bu da düşüşte yeni dip demek...tabi bu rakam sabah fdow'un nerede olduğuna göre değişir...
    99.350 sanirsam dip. Bu tablo bozulmazsa acilista 98.xxx e deger diye dusunuyorum. 103.000 de direnc olur.

Alıntı Originally Posted by Darvas Yazıyı Oku
    Twitter�da New York hastanelerinden görüntüler var. Hastalar yerlerde yatıyor. İtalya�da kimin tedavi göreceğine doktorlar karar veriyor. Sağlık sistemi tamamen çökmüş durumda. Normal zamanda kolayca yapılacak ameliyatlar şu anda yapılamaz durumda yoğun bakım odası olmadığından.

Sokağa çıkma yasağı uygulamalarının nedeni de bu. Virüs zaten Merkel�in dediği gibi nüfusun büyük bölümüne yayılacak. Ancak bu yayılımı mümkün olduğunca geciktirmek ve herkesin aynı anda hastaneye gelmesini engellemek istiyorlar. Potansiyel hastaların gelişini ertelemek istiyorlar yani.
    Ispanya da buyuk oteller hastaneye cevrilecek.

Sayfa 440/1001 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •