Sayfa 442/1002 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: Viop - XVI

Bugun Pgsus taban olur diyorum ben. Cok zorladi artik.

2. Belki patron zararı öyle tahsil edecektir
    30 altı gırtlak long olmustur meselaa

Option2
    Wımbledon tenis turnuvası sars olayı sonrası sigorta yaptırırken salgın hastalığıda ekletmiş poliçesine. Bundan dolayı tazminat alacaktı maddi olarak en az etkilenen spor etkinliği deniliyordu.

Pegasusta böyledir belki bilmiyorum.. olsa açıklarlardı

YTD
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bu PGSUS çok ilginç hakikaten...yani üzerine tez yazılır bunun...firmanın uçakları yerde gelir kapısı kapanmış....senet 3 haftada %100 yaptı...

3.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    geçen bir yerde okumuştum ama 7 uçak satıldı diye acaba o para ile hisse alınıyor olmasın.
    Mantıklı uçakların hepsini satıp hisseye giriyor bogacıklar...Hepsini sattıgında uçaklar bittigidinde tavan tavan gidecek sonsuza kadar hisse hiç durmadan...Ocak söndüren bunun vadelisi...Yeterki yakalasınlar öpmeden bırakmıyolar...

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Hocam o ucaklari su devirde kim alir.
    şöyle bir örnek vereyim

1 milyonluk tl lik mercedesi 500 bin tl ye almazmısın

bu uçaklar ebediyete kadar uçmayacak değil her halde

5.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bu PGSUS çok ilginç hakikaten...yani üzerine tez yazılır bunun...firmanın uçakları yerde gelir kapısı kapanmış....senet 3 haftada %100 yaptı...
    diğer %50 giden yan tahtalar da bildirimlerine bakıyorum hepsi fabrikayı kapatmış. ödenek için başvurmuşlar. kimisi açılış için temmuzdan bahsediyor. hepsi sermayeden yiyecekler.

6. Bistikcik Dowar olmadan oynayası gelmiyor bugun bırakalım ekranı ugraşmaya degmez gibi duruyor...

7. Grafikte ema55 seviyesi 48.64.. Burayı kırdı. Eger burayı aşağı kırarsa şelale is coming olur. Üstünde gün kapatırsa da 55 lere yelken açabilir mantıksızca. Spek gibi hareket ettiği için grafğin pek önemi yok.
    46

Su an pgsus vadeli ve spot arasinda 4.5 lira fark var. Yani yuzde 10. Spota aldanan vadeli de elbette long olmak ister. Ay sonu yakinsanacaklar ama nerede iste orayi bilmek imkansiz.

Sayfa 442/1002 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •