Sayfa 444/891 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 3,545 - 3,552 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Salı günü seans kapanışı ile rüçhan hakkı kupon pazarı kapandı ve ayın 22 sinde bedelli artırım için gerekli olan bedeli yatırma süresi sona erdiğinde bakalım ne kadar sermaye artırımına katılmama durumu olacak ve birincil piyasada ne kadar bir hisse satılacak merak ediyorum. Haftaya çarşamba perşembe veya perşembe cuma büyük ihtimal bu birincil piyasa açılır gibi tahmin ediyorum.

Umarım bedelli süreci güzel şekilde tamamlanır. Gelen para ile finansal rahatlama sağlanırsa ve yolladıkları haberlerde bu sefer balon çıkmaz da gerçekleşirse güzel günleri görme ihtimalimiz olur inşallah.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Salı günü seans kapanışı ile rüçhan hakkı kupon pazarı kapandı ve ayın 22 sinde bedelli artırım için gerekli olan bedeli yatırma süresi sona erdiğinde bakalım ne kadar sermaye artırımına katılmama durumu olacak ve birincil piyasada ne kadar bir hisse satılacak merak ediyorum. Haftaya çarşamba perşembe veya perşembe cuma büyük ihtimal bu birincil piyasa açılır gibi tahmin ediyorum.

Umarım bedelli süreci güzel şekilde tamamlanır. Gelen para ile finansal rahatlama sağlanırsa ve yolladıkları haberlerde bu sefer balon çıkmaz da gerçekleşirse güzel günleri görme ihtimalimiz olur inşallah.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bunları yazarken olmaz ama bir ihtimal diye içinizden geçiriyorsanız eğer,durumumuz çok ciddi sayın Bşkent.Zira bende de hep öyle his var ,haberlere bakıyorum,gelişmeleri izliyorum inanın şu tahtalara baktığımda bu fiyatlara inanmıyorum.Bir ülkenin en üst makamı bile bile vatandaşı dolandırsın diye böyle bir iblise neden arka çıksın.Bu pek olası değil ve mutlaka bir sonucu olacaktır.Ben sabırdan yanayım,bakalım ne olcek!!!!!!

3. Haydeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

4. Soke degirmencilik teklif kap geldi hayırlısi
     Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Haydeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. malar Hayır (No) Hayır (No)Hayır (No) Şirketimiz, daha önce yapmış olduğu gizlilik sözleşmesi kapsamında Söke Değirmencilik* Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Moms Kitchen International S.a.r.l'ye ve gerçek* şahıslara ait %100 oranındaki paylarının satın ve devir alınması amacıyla*bağlayıcı olmayan bir teklif vermiştir. Söz konusu teklifin tutarı, %100 hisse*için 225.220.000 Türk Lirası'dır.*Söz konusu "bağlayıcı* olmayan teklif"in kabul görmesi durumunda, Söke Değirmencilik Sanayi ve* Ticaret A.Ş. nezdinde mali ve hukuki inceleme ("due dilligence")*çalışmalarına başlanacaktır. Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 Özel* Durumlar Tebliği (Tebliğ) gereğince, kamuya açıklanması gereken yeni bir durum*ortaya çıktığı takdirde, Tebliğ ile belirlenen sürede kamuya açıklama*yapılacak
     Alıntı Originally Posted by mbeyaz Yazıyı Oku
    Soke degirmencilik teklif kap geldi hayırlısi

6. cok yogunum cok aksam sag salim insallah muhabbete gelecem sevinc paylasildikca buyur

7. 300 milyon lot ile tavan a yürüyor ... hayır mubarek gün, bugün bir başlangıç olsun inşallah... bütün ortak dostlarıma bu gece yüzü huyu hürmetine haydi bismillah !

8. 334,654,200 tavannnnnnnnnnnnnnn

Sayfa 444/891 İlkİlk ... 344394434442443444445446454494544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •