Sayfa 448/1001 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548948 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: Viop XXXVII

1.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    ya tam hatirlamiyorum zamanini
    terslik var bir onceki sene ile nasil ayni kari acikladi diye Bank of un bilancosuna goz gezdirmistim daha dusuk bekliyordum
    Gordugum sey su idi rakamlara takilmayin 70 sube kapatmis 1500 kisi isten cikarmis vs vs buna benzer seyler
    Dunyada bankacilik degisti artik bizimkiler hala yerinde sayiyor
    sunu deneyen oldumu rakamlara gene takilmayin
    ornek garantiden 50bin eft yapacaksiniz sizden kestigi masraf 50 tl
    yalniz bu eft yi 10 x 5000 seklinde yaptiginiz zaman odediginiz masraf 20 tl

Qnb1.39 dan ihtiyac kredisi verirken Ykb 1.79 dan asagiya vermiyor Halk daha bilincli 1.39 ile 1.79 un arasinda daglar kadar fark var [rakamlara takilmayin]

Mert Her zaman basimin ustunde yeriniz var dedim uzun zamandir ilgimi ceken merak ettigim bir konu idi nosfecagri ve karakemal yazinca butun odagimi oraya verdim
    Rahat ol ya takılıyorum ..seni severim bilirsin
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Sayın Kapıcı mütahitim iki gözüm ..bi cugap alamadık ?
    Bu da benim yaşımla maytap geçenlere dair yazdığınız herhıld sayın mutahittim

https://www.hisse.net/topluluk/showt...04#post5659204
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Tesekkurler
    bir baska sorum var
    Peki bu yazdiklariniz disinda sunuda degerlendirme sansimiz varmi ?
    rakamlar temsili Garanti bankasinin 200bin musterisi varsa bu rakamin gun gectikce azalip 100bin musterisinin diger bankalara gececegini dusunursek hala garanti bankasi alinir mi ?[ garanti ornegi verdim herhangibir banka olarakda dusunulebilir]
    garan alınmaz, zaten fiyatında ve dediğin gibi pazar payı kaybetme riski yüksek.. akbnk alınır- sektörün en iyi konumlanmış bankasıdır bence, isctr alınır- şişe camı nakite çevirme ihtimali var bence.. ykbnk çağrı biliyo

banka değerlemesi için tek kriter vardır, defter değeri çarpanı.. reel sektörde zincirleme iflaslar olacak, bankalar batıklarla boğuşacak" senaryosu 5-6 seneden beri pazarlandı durdu, lakin öyle bi şey gerçekleşmedi.. o yüzden bankalar üstündeki iskontoyu süpürecektir piyasa bi zaman

4.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Sayın Kapıcı mütahitim iki gözüm ..bi cugap alamadık ?
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...54#post5660854

Hocam haala menü yu mi inceliyorsunuz?
    Hayat hoş gerisi boş

...............

6. Mert abi...

Yengeç ve Istakoz Gibi Deniz Mahsüllerini Canlı Canlı Pişirmek Ne Kadar İnsani Bir Davranış?

Kabuklu deniz canlıları genellikle öldüklerinde vücutlarında hızlı bir şekilde toksik madde salgılıyorlar ve yenmeleri imkansız hâle geliyor, bu nedenle canlı haşlanarak bunun önüne geçiliyor. Peki bu ne kadar ahlâki bir davranış? Deniz mahsülü tüketmezsek ölür müyüz?

7.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bu da benim yaşımla maytap geçenlere dair yazdığınız herhıld sayın mutahittim

https://www.hisse.net/topluluk/showt...04#post5659204
    Abi sen KRAL sın.

8. Bende sunu soyluyorum Sn KaraKemal bircok sey degistir artik bu ulkede
    Mevduat olarak Ziraat bankasinin ustune bir banka varmidir ? bundan 3 5 yil once bu soruyu sormak ne kadar sacma gelirdi
    Hele kirsal kesimlerde mevduati mi var bu kisiler garantiye akbanka yatirmaz devlet bankasi ve ziraat olucak
    simdi diyorum ki bu kirsal illerde Turkiye Finans mevduat ta Ziraat bankasini gecti
    Gecmisteki verdikleri aldiklari kredileri bir kenara koyalim
    Su soruyu size soruyorum
    100bin tl nakite ihtiyaciniz var ihtiyac kredisi cekeceksiniz 1.39 dan Qnb den mi cekersiniz yoksa 1.79 dan Ykb veya akbank dan mi ?
    Qnb ninde reklamini yapmiyorum ama sabah gitsem ihtiyac kredisi icin oranlari sorsam Qnb den aldigim rakam ykb akbnk dan en az 1-2 puan asagida olur belki daha fazla
    Gecen subede bir amca gordum Ciftcilik ile ugrasan araba alicakmis 20bin tl si eksikmis kredi cekmek istiyor Qnb de konustu oranlari soylediler amca aynen sunu soyledi ben birde diger bankalara gidip onlarin oranlarini sorayim sizinki uygun olursa geri gelirim

Ben bankalari kotulemiyorum ama sunu soyleyeme calisiyorum belki bankalarin ucuz fiyatlanmasinin bir sebeblerinden biride kan kaybidir ?

Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    garan alınmaz, zaten fiyatında ve dediğin gibi pazar payı kaybetme riski yüksek.. akbnk alınır- sektörün en iyi konumlanmış bankasıdır bence, isctr alınır- şişe camı nakite çevirme ihtimali var bence.. ykbnk çağrı biliyo

banka değerlemesi için tek kriter vardır, defter değeri çarpanı.. reel sektörde zincirleme iflaslar olacak, bankalar batıklarla boğuşacak" senaryosu 5-6 seneden beri pazarlandı durdu, lakin öyle bi şey gerçekleşmedi.. o yüzden bankalar üstündeki iskontoyu süpürecektir piyasa bi zaman
    ....

Sayfa 448/1001 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548948 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •