Onemli Gunler Banner
Sayfa 45/651 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 353 - 360 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Burada kimsenin maliyeti Benden yüksek değildir. Tek tesellim yüklü bir mal değil o yüzden ne hali varsa görsün

2. Burda bir çok yatırımcının maliyeti yüksek olduğu için trade etme şansı olmadi hepimiz nerden alınır nerden satılır öğrendik ama yüksek maliyet yüzünden trade edemedik çünkü çok riskli bizim için riskli çünkü bir kaçırdık mi yakalama şansımız olmaz uçar gider diye beklemeyi tercih ettik umarım doğru karar vermisizdir

3. Yapıştı tabana

4.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Burada kimsenin maliyeti Benden yüksek değildir. Tek tesellim yüklü bir mal değil o yüzden ne hali varsa görsün
    1,24 maliyetle beklemekteyim Alical kardeşin dediği gibi nereden alınıp nereden satılacağını azda olsa öğrendik ama giren girdi yapacak hamlede derman da kalmadı...Bugün ters köşe yapar mı diye düşünüyorum. Acaba tabana panik yapıp satanların malını alacak gibi geliyor bakalım...YTD yoksa 20 kuruşlara tekrar mı ineceğiz hep beraber göreceğiz

5. akşam tavan olsa % 40 olur... )
    bakarsın tavan olmuş...............
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...........

6.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    akşam tavan olsa % 40 olur... )
    Valla hayal gücüne hayran kaldım tabandaki kagidinda tavan yapabileceğini düşünüyorsunuz ya pes

7. şeytana uyacam cekıcem kredı hıssem kadar hısse alıcam malıyet dusurucem ama oda gıder dıye korkuyorum
    12000*0,33=3960 alırsam malıyetım 0,715 e duser ama guvenemıyorum maalesef

8.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    akşam tavan olsa % 40 olur... )
    yanlış anlama aç tavuk kendini ekin ambarında sanırmış istese yapar ama dikkat ediyorum iş bank sabah 37 alıyo öğle 33 satıyo kendileri çalıp oynuyo

Sayfa 45/651 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •