Sayfa 45/362 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 2892 madde; 353 - 360 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sn Keko'nun yazılarını ,ve Hiissedeki hareketleri de görünce ortak olmak istedim..
    40.TL den yeni Ortaklara merhaba...
    Pazartesi günü ,Hissede fiyat düşerse,Bilin ki sebebi ben'imdir..!!.:-)

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sn Keko'nun yazılarını ,ve Hiissedeki hareketleri de görünce ortak olmak istedim..
    40.TL den yeni Ortaklara merhaba...
    Pazartesi günü ,Hissede fiyat düşerse,Bilin ki sebebi ben'imdir..!!.:-)
    46.70 i görmüş bir hisseyi %17 daha aşağıdan almışsın...bence iyi yerden almışsın..geçen gün ben 41.90 dan 40 bin lot almıştım..en az Kasım ayının sonuna kadar tutsan bile ciddi bir miktar kazanacağını düşünüyorum...yılın son çeyreğinde zaten hem çin in etkisi hem de mevsimseligin etkisi ile rekor kar getirir...bu hisse greenx ile çok farklı bir mecraya girdi...miatk benzeri bir hikaye bile oluşabilir..
    Sabret dostum... insALLAH hep birlikte kazanacağız...

Eğer ATATP yi tavanlardan alsaydın bu arkadaşım heyecana gelmiş o zaman bu hisse düşerdi derdim...ama bu sefer verdiğin karar bence iyice düşünülmüş bir kararın sonucudur..yeter ki sabret..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Yeni gelin gibi hisseye atlanırsa sonuçları biraz acı olabilir. Çocuk bile 9 ayda oluyor.

4. G-20 zirvesinde dünya için önemli kararlar alındı arkadaşlar...2030 yılına kadar şu anki yenilenebilir enerji kapasitesi üç katına çıkarılacak ve bu iş için tam 5,8-5,9 trilyon dolarlık yatıırım yapılacak...fosil yakıların resmen ölüm fermanını imzaladılar...tüm dünya ülkeleri artık yenilenebilir enerjiye iyicene yüklenecek...bunun için gerekli yatırımları yapacak ve teşvikleri verecek..karbon emisyon hedeflerine ulaşılacak...

batı ülkeleri bunun ile iki üç kuş birden vuracak..birincisi dünya gerçekten de iklim olarak daha iyiye gidecek...ikincisi de rusya ,iran ,suudi arabistan, venezüella gibi ülkelerin gelir kaynaklarını kesecekler...bu yeni konjöktür türkiyenin işine yarıyor...çünkü cari açığının neredeyse tamamı fosil enerji kaynaklarına harcanıyor...geçen yıl fosil yakıtlara türkiye tam 97 milyar dolar ödeme yapmıştı ve bu miktar her yıl artarak devam ediyordu...

türkiye bu işi doğur yönetirse ?? 2030 yılına kadar ekonomik olarak daha özgür olacak...dünyada artık yazılım ve teknoloji belirleyici olmaya başlayacak...yenilenebilir enerji ve teknoloji &yazılım şirketleri ön planda olacak...

brlsm ,kocaer ve atatp bence doğru sektör ve doğru hisseler...bakalım nasibimizde neler olacak ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,953
    bu gun tavan gelmeli, G20 guzel aciklamalar geldi felan, gecen hafta cok hirpalandik
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

6. Sabırsızların satmasına çok tanık oldum..
    Sonrası malum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Tahtaya ağır mı geldim,Uğursuz mu geldim .? Bilemedim..
    Sigortaları attırdılar..41 TL den 38.50 TL ye düşürdüler..
    Günün sonuna doğru ,bakalım tamirci gelecek mi..!!
    Keko Ağa da, bu duruma bir Parmak atsa iyi olacak.:-))

8. Sağlam temelci dostlar burada maasallah

Sayfa 45/362 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •