Sayfa 452/785 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 6279 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Bu haber benim almamam için yeterli .
    haber için çok teşekkürler.

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin sehzade goruyor ve arttiyorum 2019 aralikta bu iblise koydugum miktarla Suadiyede yeni 2+1 aliyordum , simdi degil onu almak kumes bile alamam orada . Hala yok biz dediydik yok duseni kirdi yok vs diye konusan andavallar beni de delirtiyor , olumsuz yazinca da hisseyi kotuluyorsun diyorlar telegramda. Patrona hirsiz diyorum sermayesinin 2 kati kar aciklamis diyor sigirin teki !! Millet bu kadar cahil oldukca daha cok duduklerler bizi , adamlar az bile yapiyor ya insaflilar,Yarin bir gun bu imkana sahip olayim Tekfenden beter gotururum mustahak cunku bu koyunlara. Telegram falan sigir kayniyor , dunyadan bi haber . Hala Katar haberi paylasan gerizekalilar var yeniymis gibi , eski deyince o haber hisseyi kotuleme diyor
    5 liradan 25 liraya gittiği gibi 25 den 125 e giderse o zman şirket var hisse var deriz diğer türlü bu yatırımın kökü zarar gelsin birazda onlar oyalansın diyeceğimde yeşil yanınca herkes yazıyor kırmızıyken kimse ortada yok bi saf biziz hep burdayız 😂

3.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Bu haber benim almamam için yeterli .
    haber için çok teşekkürler.
    Ne oldugunu bilin yeter , alin almayin diye atmamistir paylasimi arkadas sonra gider eder pisman olmayin kelepir sirket ama ici hirsiz dolu iste bunun farkinda olun yeter . En buyuk hirsiz Murat gigin ve kayinpederi , o iki hirsizin defedilmesi lazim once

4. Yine kuytuda izini kaybettirmeye çalışıyor.

LYA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Azerbaycan

SOCAR Ukrayna 'ya 100 ton Akaryakıt hibe etti

Ağayız be elimiz tutulmuyor dağıtın bol bol😂

6. 26 Nisan'da dağıtacağı temettü öncesi güç topluyor. Önümüzdeki günlerde daha iyi olacaktır inşallah
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7. HAFTALIK TEKNİK ANALİZ GÖRÜNÜMÜ

https://tr.investing.com/equities/te...ding-technical
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

8. Ya ne temettusu ne guc toplamasi arkadas , siz hangi dunyada yasiyorsunuz sirket 4 sene onceki degerinde guc toplasa ne olur toplamasa ne olur . 0.67 tl temettuyle mi guc toplayacak bu nasil bir kafadir, vermesin temettu falan istemiorum ona vergi vermek etmek . Su temettuyu bi nane zannediyor yatirimcilar, temettu dedigin Eregli vs gibi buyuyen firmada ise yarar burada degil . Buyumeyen yerinde sayan geriye giden hirsizlarin oldugu firmada ne temettusu ne guc toplamasi

Sayfa 452/785 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •