Sayfa 452/759 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

aradan 8 yıl geçmiş,hissede bir trend oluşmamış,,varsa yoksa al-sat yapılmış,
    ben de iyi olacak diyenlerdeydim,ama yağma yok,,para kıymetli,,biz parayı bağlayalım,spekler satsın,
    trend ne diyorsa ona uyacağız,,rüzgar neyi gösteriyorsa odur.
    gerisi lafüzar.
    borsada dün dündür,bugün bugündür,,geçmiş yorumlara bakıpta,şöyle dediydin,böyle dediydin denemez,
    geçmiş yorumlar her zaman çöpe atılmalıdır dolayısı ile bu arkadaşımızı ben haklı görüyorum.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Ben arkadaşımızı eleştirmek niyetiyle yazmadım sayın olimpik forum.

Sizin gibi benim gibi yazsa hiç sorun değil ancak dünkü yazı çok net bir sakın satma tavsiyesi veren bir yazıydı. Yuksek hedefler de verilmiş.

Nitekim 1 gün de şartlar değişti grafikler bozuldu ve hisse satıldı. Dünkü net yorumdan etkilenenler falan olur bilmeyen birileri alır satar vebal alır diye arkadaşa iyi niyetli bir tavsiyede bulundum.

8 yılda belli bir trend yapamamış hisseyi bırakın aselsan gibi thy gibi endeks hisselerinde bile net yorum yapmak tehlikeli bana göre.
    Ytd

3. 1,35 destek, bu ay sonuna kadar sıkışma bir yöne kopar. 1,50 üstünde yükselen trende girer.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Geçen 1 yılda karda %20 artış var,,fiyatta ise %34 düşüş var,,
    ya bilanço sağlıksız,ya da bilmediğimiz birşeyler var.
    Bilinen verilerle analiz birbirini tutmuyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Bu da dolar bazlı grafik,,tam 4 kat düşmüş.

6.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Geçen 1 yılda karda %20 artış var,,fiyatta ise %34 düşüş var,,
    ya bilanço sağlıksız,ya da bilmediğimiz birşeyler var.
    Bilinen verilerle analiz birbirini tutmuyor.
    Bir de kurdan tokat yemeseydi kar yüzde 80-90 artacaktı.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Bir de kurdan tokat yemeseydi kar yüzde 80-90 artacaktı.
    55 milyon tl finansman gideri ödüyor,,borçlar azalacağı yerde daha çok artıyor.

8. Otel isi butun artilari goturuyor..tskb ye cakip ciksalar keske..boylece hem borclardan kurtulur hem de kendi isine yatirim yapar..sirketin vizyonu ve degerine deger katar..bu halde ongorulebilirlik ve seffaflik zarar goruyor..1.34-35 kritik..buralardan tepki gelmesi lazim..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Sayfa 452/759 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •