Sayfa 454/651 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Ama sunuda belirteyim uyanık olmakta fayda var az bir ihtimal ama yinede belirteyim. Bunlarda cakallik bitmez bu sekil faaliyet yapacakları aşikar bir taraftan faaliyet yaparken bir taraftan da lotları toplayıp yeteri kadar şirkette pay sahibi olduktan sonra cbdigitali ve bimeksi birlestiriyoruz diyede karar alabilirler
    Bence spk kottan atmalı kurda kuşa yem olmadan

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. Yaw eryikob kardeş istersen bir dışarı çok temiz oksijen al hem diyorsun maliyet dusureyim hem diyorsun kottan atilmali bu neyin kafası böyle

3. Arkadaşlar naçizane düşüncem zararı çok yüksek biri olarak batmak dahil göze almış biri olarak bugünkü kiralama işi bilinen ve fiyatlanan bir durumdu Yen’i bir haber değil Önemli olan bundan sonra gelecek haberler 1 0 dan büyüktür diye düşünende olacaktır haberleri görüp ne olacağını görmek isteyende haberler illaki gelecektir ha iyi haber ha kötü haber

4.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Yaw eryikob kardeş istersen bir dışarı çok temiz oksijen al hem diyorsun maliyet dusureyim hem diyorsun kottan atilmali bu neyin kafası böyle
    Bende sorun yok beni tanıdınsa resmî batmaya 5 dakika kalsa bile satmam
    Zararda olan insanların elinden almasınlar diyorum....
    Kesinlikle yatırım tavsiye değildir

5. Web sayfasındaki ilginizi çekecek ürünler dahi bimeksi gezenler bilir pil yapıştırıcı ve oyuncak arabalar dahi bimeksin mağazasından kalan mallar bunların neyi ilginizi çekecek

6. Bunu aylar öncesinden yazdik cizdik eğer ortaklık kabul edilmezse cbdigital adı altında faaliyet yapacak diye ama yinede ufakta olsa ortaklık olacak diye bir beklentimiz vardı simdi ne beklentimiz varki ne haber duyalim

7.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Bunu aylar öncesinden yazdik cizdik eğer ortaklık kabul edilmezse cbdigital adı altında faaliyet yapacak diye ama yinede ufakta olsa ortaklık olacak diye bir beklentimiz vardı simdi ne beklentimiz varki ne haber duyalim
    Ali bey bundan sonra ne yapmayı düşünüyorsun satıp gitmek mi?

8.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    Ali bey bundan sonra ne yapmayı düşünüyorsun satıp gitmek mi?

Sayin eryikob hatirlarsan son alti aydir satmayacagimi soyledim benim icin kapanmasiyla bu fiyatlardan satmam ayni sey o yuzden ben satmiyorum

Sayfa 454/651 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •