Sayfa 454/1006 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Bu sitede haberleriyle doğru bilgileri vermeye çalıştım dün sabah saat 9,30 da bana aktifbank izmir şube müdürü bu gün düzeltilecek dedi ayrıca mt ile görüştüm o da yetmedi merkezi aradım hepsi bu gün sabah düzeltilecek dedi bende sizlere haber verdim olmayınca acayip bozuldum bende 12,60 dan 500k 7500 açıkta kalacak şekilde bağladım beni bu gün merkezden 2 kere aradılar fakat ne zaman düzeltecekler süre vermediler şimdilik bildiklerim bu dur tahminimce 3-5 güne düzeltecekler çünkü çok fazla ayrılan varmış.
    Size olanların tıpa tıp aynısı bana oldu, çok uzun yıllardır Aktif müşterisiyim, bana dün yarın sabah mutlaka güncellenecek dendi ben de buraya yazdım, yapmadılar, bugün iki kez görüştüm; yarın mutlaka diyorlar, yarın öğleye kadar güncelleme gelmezse çıkacağım.

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Enpara msj attı 12,65 veriyorlarmış bana mantıklı gelmedi ama ilgilenen düşünebilir.
    O bana da geldi ama 30 güne galiba

3.  Alıntı Originally Posted by Grand Yazıyı Oku
    Size olanların tıpa tıp aynısı bana oldu, çok uzun yıllardır Aktif müşterisiyim, bana dün yarın sabah mutlaka güncellenecek dendi ben de buraya yazdım, yapmadılar, bugün iki kez görüştüm; yarın mutlaka diyorlar, yarın öğleye kadar güncelleme gelmezse çıkacağım.
    ben çıktım zaten guncellenırse oran mantıklı olursa donerim yoksa fıba dewam eder.

4.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    O bana da geldi ama 30 güne galiba
    aynen hocam unutmusum eklemeyi teşekkür ederim belki birinin işini görür.

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Aynı aldatma sanatı valörlülerde de görmeye başlanmıştır. Lütfen mevduat bağlarken bugün valörlü olmasına dikkat edelim.
    Eğer yarın valörlü olarak 32 gün bağlarsak elde edilen faiz oranında ve miktarında yaklaşık %3 kayıp oluyor.
    Bilginize
    O nasıl oluyor? Mevduatımın günü bugün doluyorsa ve 32 gün tekrar aynı bankaya bağlarsam nasıl 1 gün öteleyebiliyor? Nasıl anlıycaz onu?

6.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    O nasıl oluyor? Mevduatımın günü bugün doluyorsa ve 32 gün tekrar aynı bankaya bağlarsam nasıl 1 gün öteleyebiliyor? Nasıl anlıycaz onu?
    hesabınıza girip bakmanız gerekiyor ayrıca valörün de haftasonuna tatil gunune denk gelmediğinden emin olmak için kontrol şart.

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    aynen hocam unutmusum eklemeyi teşekkür ederim belki birinin işini görür.
    Enpara kişiye özel oran mı vermeye başladı
    Uygulamada maksimum oran 12.50 de

8. Bu kadar TL özendirme politikasına rağmen nasıl oluyorda dolar 7.65 e inip tekrar 7.75 tırmanabiliyor yetkililer kendilerine sorsun ve bu komik TL nin değer koruma politikalarından vazgeçsinler. Çok yetersiz kaldılar

Sayfa 454/1006 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •