Onemli Gunler Banner
Sayfa 455/651 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Sayin eryikob hatirlarsan son alti aydir satmayacagimi soyledim benim icin kapanmasiyla bu fiyatlardan satmam ayni sey o yuzden ben satmiyorum

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. Arkadaşlar daha tedarik sorunu çözülmeden ürün çeşitlendirmesi yapamayacaktır bu yüzden depoda kalan malları koyuyor siteye cbdijital görüldüğü üzere kendi şirketi asıl mesele bundan sonra
    Ytd

3. Sayın Robben o taşıma kamyonunu nerde gördünüz açık tutulan mağazalara yakın bir yerde mi yoksa bunlar nakliye işinede mi başladılar 😀QUOTE=robben69;1878325]Kredi kartı ile ödeme var. Bence CB bilişim denilen firma tabela firması. Yeni kuruşmuş hülle yapmak için gibi bişey bence. Geçen ay siteden mesaj attığımda 1 hafta içinde satışlara başlayacaklarınız yazmışlardı. Buradan da paylaşmıştım

Maili yazan kişi Bimeks bilgi işlemde çalışıyordu 10 yıldır.

1 hafta diyipte bi ay sürmesi ise bence bekledikleri bi haber vardı oda geldi ve borsa kapanır kapanmaz hem siteyi açtılar hemde haberi gönderdiler.

Ek olarak dün sabah işe giderken bimeks kamyonu gördüm. Beyaz eşya taşıma kamyonu yazıyordu üzerinde.[/QUOTE]

4. Önümüzdeki dönemde cb borsadan hisse topladım şirkete ortak oldum derse şaşmayın

5. Piyasada dolanan aptal malı lotu yani topladımmı satış baskısı azalır bu topladım hikayesi bence oldu ama bankalardan gelecek cevaptan sonra sürerler haberi

6. Bankalar kabul etmedi anlaşmayı dendiğinde ki satışıda buralardan toplayıp ondan sonra olumluya döner isteseydi şimdiye kottan attırırdı kendini şirket sadece kotta kalma ücretini yatırmadığın an seni atıyo zaten bist

7. Patron iyi niyetli olmadıktan sonra her türlü hainlik yapılır bu borsada. Mesela a sirketi turkiyenin en buyuk otomotif sirketi patron elindeki butun hisselerini satiyor fiili dolasim %95 oluyor nede olsa elinde hisse kalmadigi icin diyorki benim sirketi artik cb bilmem ne sirketine kiraladim artik uretimi onlar yapacak magdur olan ben olacagim ama patron aynen kaldigi yerden faaliyetine devam edecek ama benide devre disi birakacak. Bu hainliği belki bizim adalet buna yolverir ama inaninki ilahi adalet buna izin vermeyecektir. Akgiray egerki bu sayfaları okuyorsan bilki bu yaptığım hainlik senden fazlasıyla çıkacaktır

8. bugün yapılan açıklama haber değeri mi taşıyor? zaten bir kaç aydır sitede yazıyor cb digital tarafından işletileceği. bimeks in bütün yatırımcıları da biliyor bunu. sanki yeni bir habermiş gibi kapattık dükkanı türünden yazıp çizmeyelim arkadaşlar. sahiden manidar bir günde kapa bildirdiler haberi. pazartesi gününe kadar üç gün her türlü yazılsın çizilsin. kimse elinde kesin veri olmadan varsayımlarla yorum yazmasın ki vebal almasın. yatırımcının kendi aklı fikri var. herkes kendi araştırsın, takip etsin, ölçsün, biçsin...

Sayfa 455/651 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •