Sayfa 456/844 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon
Arama sonucu : 6749 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    ünlü 33128 lot oldu bir ara hsbc vardı oda gelip oyuna girse alsalar şuraları..
    ünlü 41238 lota cıktı endeks geri gelince baya sinirlenip satan oldu tabi çanak tutan ykb oldu..
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Abi ne güzel işte endeks düştü Gesan 210 a kadar saldı yani çok da sorun yok sanki begeniyorssaniz
    gesanın yerine aldığım hisselerde %10-15 zarardayım...onlardaki zararım çıksın gerisine bakarız...nasip diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    Sn keko
    Form size platin üye ünvanını layık görmüş.
    Peşinizden belli bir kitleyi süreklediğiniz doğru(bende sizin yorumlarınıza istinaden gedza-gesan ve teknosa aldım)
    Benim gibi hareket edenlerde mutlaka vardır.
    Hergün allayıp pulladığınız hisseleri ben 1 hafta önce sattım demeniz bence de eleştiriye açık.
    Sizden beklenti teknosa da ve gesan da yaptığınız değil.
    dostum benim de trade hakkım var...ben kimseye hesap sormuyorum...dediğim gibi fırsat görürsem tekrardan girerim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Sn. Keko o kadar bekleyip de hikayelerin gerçekleşmesinin en yakın olduğu zamanda aramızdan ayrılmanıza çok şaşırdım ve üzüldüm açıkçası.. gesanı daha çok sizinle tanıdım, sizin yazılarınızın özellikle 60-70 bandında dökülmeyişimde payı çok büyük.. emeğinize minnettarım, saglıcakla kalın.. topiğimizden çok uzaklaşmayın lütfen. Syg.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesanın yerine aldığım hisselerde %10-15 zarardayım...onlardaki zararım çıksın gerisine bakarız...nasip diyorum...
    gesanda 230 a göre -5 de . hocam yerine aldığın kağıtlar sattığın gesanı karşılar karşılamaz bekliyoruz. yoksa buralar karışacak

6. İNSANLAR GARİP VALLAHİ. hayatınızda görmediğiniz görseniz bile bir insanın sözüne bakarak hisse alıp sonra hangi yüzle hesap soruyorsunuz ? yahu ben gün içinde bile defalarca trade yapıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum benim de trade hakkım var...ben kimseye hesap sormuyorum...dediğim gibi fırsat görürsem tekrardan girerim...
    kesınlıkle öyle keko..istediğinde karda almalısın ,,zaten bunu yapmadığımız için kısa vadelı hareketlerden faydalanamıyoruz..bazen terstede kalınabılır tabı..ama bızım arkadaşlar malesef yaptığın her hareketı sorguluyor..oysa sen sattın dıye hıssenın beklentılerı değişmedi,aynı şekılde devam edıyor...bende senın açıkça donmenı ıstıyorum..gesan sensız guzel değil ..bende gırıp çıkıyorum zaman zaman...bugun yıne aldım birmıktar..portfoyde bellı oranda muhakkak tutmak gerek gesan gıbı şirketleri..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by mehmetyun Yazıyı Oku
    ünlü 41238 lota cıktı endeks geri gelince baya sinirlenip satan oldu tabi çanak tutan ykb oldu..
    45530 lot ünlü kesenin agzını açtı 200k alım yapsa bari hiç aktiften almıyor hep defans pasiften alıyor
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 456/844 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •