Sayfa 457/485 İlkİlk ... 357407447455456457458459467 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Bu arada ulver yanlış anlamayın tepkilerinize hak veriyorum ama bu tahtanın doğası böyle zaten
    Sn cover yanlış anlamayın 43 yaşındayım ve bu yıl 23 yılım borsa da acemi biri veya sabırsız veya tahtaların ruh halin dende kendi çapımda anlarım..indes erol bilecik şirketleridir ve sektör olarak farklı evet..

Ama bazı dönemler vardır bazı şirket ler için bir daha kolay kolay oluşmaz..sene başına göre teknoloji şirket leri nin performanslarına bakın durumu tahlil edersiniz..

Lınk satış fırsatı bile vermeyen bir şirket borsada bunu görmüyor mu link in ihtiyar yönetimi .neyse çok laf üretmenin anlamı yok..asansör bir sirke link gerisi boş..

2.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Sn cover yanlış anlamayın 43 yaşındayım ve bu yıl 23 yılım borsa da acemi biri veya sabırsız veya tahtaların ruh halin dende kendi çapımda anlarım..indes erol bilecik şirketleridir ve sektör olarak farklı evet..

Ama bazı dönemler vardır bazı şirket ler için bir daha kolay kolay oluşmaz..sene başına göre teknoloji şirket leri nin performanslarına bakın durumu tahlil edersiniz..

Lınk satış fırsatı bile vermeyen bir şirket borsada bunu görmüyor mu link in ihtiyar yönetimi .neyse çok laf üretmenin anlamı yok..asansör bir sirke link gerisi boş..
    Ulver isminize aşinayım hangi hissedir hatırlamıyorum geçmişte benzer hisselerde olmuşluğumuz var.
    Link asansör evet, volativite oldukça yüksek ama ümidi kesmeyin bence, sanki bu sene bu şirkette bir dönüşüm olacak, yoksa yükselişlerin bu kadar hacimli ve inatçı olması doğal değil.

3. Birde şu grafiğe bir bakın, bir yıllık son hareketler o kadar teknik ki nokta şaşmamış, bir anlayan incelemeli

4. Bu yol taşlı yol er veya geç otobana çıkacak.
    He düşüşü alım fırsatı olarak algılayarak toplamaya devam ediyorum.
    Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku

Sayın ulver 23 yıllık deneyiminiz var ise Link in bu hareketleri size garip gelmemesi lazım geçmişteki 60 hareketi dün gibi hafızamda

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

6. Hissede hatırı sayılır zibil var.Bu zibilleri dökmeden gitmez.

7.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Hissede hatırı sayılır zibil var.Bu zibilleri dökmeden gitmez.

Zibillerden biri benim. 40 dayanmaya kalkarsa dökülürüm.

Bir diğer zibilde benim bende az var ama

Sayfa 457/485 İlkİlk ... 357407447455456457458459467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •