Sayfa 46/1001 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 361 - 368 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Muğla , Aydın ve çevresinde hissedilen bir deprem meydana geldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Başkasının yalancıyım

Psikologlar, merdiven basamaklarındaki bir kedi fotoğrafını karakter testi olarak kullanıyor. Kedinin merdivenden iniyor ya da çıkıyor görünmesi kişinin karakterine dair önemli ipuçları ortaya koyuyor.

ÇIKIYOR GÖRENLER
    Psikologlara göre, fotoğrafta merdivenden yukarı çıkan kedi görenlerin, hayata iyimser bir bakış açısına sahip olma ihtimalleri yüksek. Fotoğrafı paylaşan The Minds Journal dergisindeki psikologlar, bu kişileri şöyle tarif etti: â€Åââââââ ¡¬Å¡¬Å¡¬Åâ€Åâ€Åââ ‚¬Å“Siz nereye bakarsanız bakın büyüme ve potansiyel görüyorsunuz. Zihniniz, hayatta yükselmenin yollarını bulmak için eğitilmiştir. İçinizde açık hırs işaretleri var ve kendiniz dışında hiç kimse sizi hayatta daha yükseğe çıkmaktan alıkoyamaz."

İNİYOR GÖRENLER
    Kediyi merdivenden iniyor görenler ise psikologlara göre karamsar ve şüpheci. Dergideki psikologların bu kişilerle ilgili değerlendirmeleri de şöyle: â€Åââââââ ¡¬Å¡¬Å¡¬Åâ€Åâ€Åââ ‚¬Å“Yaşadıklarınız, karşı karşıya kaldığınız insanlar, hayata bakışınızı olumsuz yöne çevirmiş olabilir. Artık kolay güvenmiyorsunuz, taahhütte bulunmadan önce inceden hesaplar yapıyorsunuz ve aslında sevimli görünen insanlara karşı bile temkinli davranıyorsunuz. Bu, sizin dünyayla başa çıkma yönteminiz olabilir. İşlerinizde çok kurnazsınız, sizi kandırmak veya aldatmak neredeyse imkansızdır.â€
    https://www.turkiyegazetesi.com.tr/s...verecek-835980
    kedı asağı ınıyor.fotograf alttan yukarıya dogru çekilmiş. bır mımar veya ınsaat ıslerınden anlayan herkes bunu rahatca anlar..merdıven rıht ve basamaktan olusur. yukardan fotografı cekseydı basamak(taban) gorurdu..asagıdan cektıgı ıcin (rıht ) alın gorunuyor..fotografın dogrusunun ne olduğunu açıklanmamıs. ..dogru gören kişi içinde bu psikologların yaklasımı yanlış.

Afad : Akdeniz açıklarında meydana gelen ve Muğla'nın Seydikemer ilçesinde de hissedilen 5,4 büyüklüğündeki #deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır.

Gelişmeleri takip ediyoruz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

1528 görüyorum..

5. 3452839
    Gördüm

6. Paralı kalemler borsanın artık zirvede olduğunu, düşüş beklendiğini yaza yaza borsadan tırsıtılar
    Borsa 78 bin iken Halil rençber bu borsa 48 bine inecek o zamana kadar artık yorum yapmayacağım dedi, bende yorum yapmama karınız çok isabetli olmuş, destekliyorum sizi dedim. Bana nankör ky git şimdi diyerek engelledi ))) 48 bine inecek dediği borsa kısa zaman sonra 100 bine çıktı.
    Ben almıyorum ama banka hisselerinin defter değeri 0.70 lerde
    Sanayi şirketlerinde piyasa değerinin yarısı kadar nakit parası olanlar var
    Dev yatırımları olan şirketler var
    24 saat durmaksızın çalışan üreten ihracaat yapan şirketler var

Ne yapacaklar, gelin hissemizi alın üste para verelimmi diyecekler ?
    Seçim atmosferi, çok yukarı gittik algısı, zaten düşecek burdan satsyım aşagıdan alırım kafası borsayı düşüren etkenler. Benim korkum yok, kredili malım da yok, kredi borcum da yok.
    6 ay sonra olmadı 1 yıl sonra görüşürüz

Tüpraş ihya etti bu dönem.

Diğerlerinde bayagı gömme var.%30 kadar vermiştim.

Ağırvasıta ve algyo duracak.algyo da ufak ufak alım yaptım.

Temettülere ve karlara odaklanıp yatacam.

Enflasyon da tam gaz devam edecek.

Ürünlerini satabilenler kazanacak.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. kredili malı , borcu, eldeki paranın bir amacı yoksa yatırım dıışında borsadan kazançlı yer yok. ancak zamanlama meselesıde cok onemlı.

Sayfa 46/1001 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •