Sayfa 468/999 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: Viop - XXI

Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Ya kardeş tartışmak istemiyorum.
    İslamcı diye bir kelimeyi reddediyorum. Hristiyancı var mı?
    Müslümansındır ya diğer dinlere mensup. Ya da ateist. Yaşarsın ya da yaşamazsın ayrı.
    Laiklik kullanılmayalı islamcı kullanmaya başladılar. Çünkü laiklik adı altında din düşmanlığı yapıldı. Biz de ters tepti.

aynı argumanı hristiyanlarda yahudilerde kullanabilir demişsin. Zaten Kullandılar. Zaten yapıldı. yapılıyor? Biz ayasofyayı cami yaptık diye vazgeçmezler. Sadece mallar değil. Canlar...Bak srebrenitsa. UN yazıyordu askerlerde. Ama hepsini ölüme terkettiler.

Ama insan hakları diye bağırırlar. Dünya 5'ten büyüktür.
    tartışmak istemezsen tartışmazsın.. konuyu uzatan ve yanlış bilgilerinle bu noktaya getiren sensin.. ayrıca sen istemiyorsun diye sosyal bilimcilerin kullandığı bir kelimeyi kullanmayacak mıyız ?? elbette kullanacağız gerektiğinde..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    En buyuk derdimizi hallettik, Ayasofyayi cami yaptik. Bundan sonra hersey hallolur artik. Ekonomi ucar, issizlik biter, kadin cinayetleri biter, cocuk istismari yok olur.

Hepsi Ayasofyanin muze olmasindan kaynaklaniyordu zaten

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,816
    discretus biraz dinlen.

son zamanlarda didişmediğin,tartışmadığın arkadaş kalmadı.hem de bu forumun verimli kişileriyle sürekli polemik yaşıyorsun.

kasma hayatı akışına bırak.olacağı neyse oluyor..sinir-öfke adamı yer,uyutmaz.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

dunya beşten büyüktür diyorlar.. sonra "dostum trump"..

hahaha.. iyiymiş..fevkalade güzel bir tutarlılık..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Gunde 5 vakit namaz kil sonra kul hakki ye, hirsizlik yap, her turlu ahlaksizligi yap. Bu mudur olayimiz?

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    discretus biraz dinlen.

son zamanlarda didişmediğin,tartışmadığın arkadaş kalmadı.hem de bu forumun verimli kişileriyle sürekli polemik yaşıyorsun.

kasma hayatı akışına bırak.olacağı neyse oluyor..sinir-öfke adamı yer,uyutmaz.
    abka sen kendi işine bakarsan daha iyi olur.. burada islamcı hassasiyeti ile bilmediğin konulara atlıyan sensin.. sana mr erdoğan ın "Ben bir siyasi lider olarak bu oyuna gelecek kadar istikametimi kaybetmedim" sözünü gösterdim, görünce susmak zorunda kaldın.. demek ki olayın hamasetle tamamen alakası var.. geçen sene gerekli olmayan şey bu sene gerekli görüldü.. olay siyasi.. sen istediğin kadar vatan millet irlandalı lakırdıları yap.. gerçek değişmiyor..

7.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    dunya beşten büyüktür diyorlar.. sonra "dostum trump"..

hahaha.. iyiymiş..fevkalede güzel bir tutarlılık..
    Ben de sana kardeşim diyorum. Ama tartışıyoruz. Asla aynı görüşte değiliz. Buna da saygım var. Ama ben kimseye hakaret etmiyorum. Dün biri yazdı (erhan) hakaret ediyor resmen. Böyle insanlar var bu ülkede maalesef. Cevap yazma gereği duymadım.

Ben anladım senin derdin Ayasofya, islam,din vs. değil.

Erdoğan. Dedim ya onuda ayrı tartışırız.

Cevap yazmayacağım artık. Borsaya dönelim bence.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1

.
    .
    Bir bakayım dedim bizimki kasiyerde somurtuyor yine herkese.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 468/999 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •