Sayfa 469/1195 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Larin Beşiktaş'tan 3.5 milyon euro istedi, 800 bine Brugge'ye gitti. Vergiyi çık 400 bin Euro alacak. Soyguna bak. Aradaki farkı kim alacaktı dersiniz

Beşiktaş'la sözleşmesi sona eren ve bonservisini eline alan Cyle Larin'in yeni takımı belli oldu. Yeni takımında alacağı maaş ise çok şaşırttı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...ti-558780h.htm

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Daha once konusulmustu bu

Turkiyede yasalar geregi futbolcu vergi vermiyor avrupada veriyor o yuzden turkiyede olmak avantajli
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    o zaman daha uygun fiyata oynamaları gerekir
    vergide yok orada 1 milyona oynayacağına burda 900.000 le 1 milyon arasında oynasada çok kazanır avrupadan
    imza atmadan önce vergi sistemini biliyolardır....net alacakları para belli....

burda sorun vergi sisteminden çok, kulübu borca sokan yöneticiler....
    spor kulupleri iyice denetlenmeli....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bizim, naylondan kaplan lider ile ülkemizin dibini oyduran akıl hocaları ( başta, kalın İbrahim) , AB -D timsahları huzurunda NATO evraklarını imzalayıp, sarayına döndükten sonra, TV Kanalları Türklere uygulanan şengen vizesi ni,ağır şartları,toplanan paraları, vize red oranlarının artışını haber yapmaya başladılar..
    Finlandiya ve İsveçin NATO üyeliği sürecinde,Türkiye'nin AB üyeliği ,vizesiz dolaşım hakkında hiç sesleri çıkmıyordu.. Şimdi ne değişti acaba ?

3.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Özgür Özel, memur zammının yanlış hesaplandigini ve sendikaların mahkemeye gitmesini söylüyor.
    ressam ressam şu an forumda
    Bronz Üye

Duhul
    Jun 2017
    Gönderi
    3,660
    Enflasyon farkını anlayan varsa bizim oğlana anlatsa çok iyi olur.

veriler için = https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conn...tici+Fiyatlari

Bu verilere göre ; bugün açıklanan yıllık Tüfeden ( 78,62 ) altı ay geriye giderek Aralık 2021 tüfeyi ( 36,08 ) çıkarıyoruz veee 42,54 farkı buluyoruz. Şimdi 6 aylık enflasyon farkı bu rakamsa memura 41,69 rakamı nasıl hesaplandı ?

Yok olmadı dersek ; 78,62 - 48,69 ( ocak 2022 tüfe ) = 29,93 fark + 7 sözleşme zammı = 36,93 yine ulaşamadık 41,69 a

İşi bilenlerden yardım bekleriz.

geçen gün ( enflasyon farkı açıklandığı gün ) yukarıdaki yazıyı yazmıştım. Aklın yolu bir. Matematik bilen herkes ; memur ve emeklisine enflasyon farkını en az 5 puan az hesaplandığını görür. Yukardan aşağı , soldan sağa, önden arkaya nasıl hesaplarsanız hesaplayın açıklanan oran tutmaz. TIPKI Emekli Sandığının bana Bağladığı emekli maaşı gibi...

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Takımı süper ligden üçüncü lige düşüren ZÜBÜK hala görevde.
    Bırakın küme düşürmeyi, üst üste 5 maç kaybeden istifa ediyor ya da ettiriliyor.
    Daha 11 ay dayak yemeye devam mı edeceğiz ???

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,172
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Muhalif sendikalar var. Sadece kendi kişisel çıkarını düşünmeyen memurlar var .Benim de üye olduğum.
    iktidarmı devirdiler,biz devirdik zamanında,bu yüzden başa gelir gelmez kitleri özelleştirdi sendikalar güçsüz kaldı,zamanında ortalığı inletirdik,memurlara oh olsun Eceviti arkadan vurdu beni destekleyin sizide işçi gibi sendikalı yapayım demişti

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,172
    Borsada bugün sattıklarınız 13'ünde hesabınıza geçecektir cuma deil yarım gün olduğu için !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,172
    SABAH-AHABER devamlı müjde diyor,yalan konuştukları halde yaptırımda uygulanmıyor,retükte görmezden geliyor,ek ilave diyor,hani nerede

13 milyon emekliye müjde! 2022 kazanç takvimi belli oldu: SSK, Bağ-Kur, memur emeklisi maaş zammı, bayram ikramiyesi, ek zam...
    Emekli ve memur temmuz ayını beklemeye başlarken, yılık ilk yarısında yapılacak artışlar ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Kurban Bayramı ikramiyesi, temmuz zammı ve ek iyilerştirmeler ile çifte bayram yaşayacak olan emekliler, heyecan içinde son gelişmeleri araştırıyor. Emekli ve memur maaş zammı ile ilgili tüm detaylara ahaber.com.tr'den ulaşabilirsiniz. Peki, SSK, Bağ-Kur ve memur emeklisi maaş zammı ne kadar olacak? Ek artış olacak mı? İşte haberin detayları.

.https://www.ahaber.com.tr/galeri/eko...amiyesi-ek-zam

Bakan Nebati : Bugün, dünya genelinde yaşanan tüm küresel ekonomik sorunlar ve hızlı fiyat artışlarına rağmen ülke ekonomimiz sağlıklı, dengeli ve sürdürülebilir bir şekilde büyümeye, her ay yeni ihracat rekorları kırmaya ve istihdamımızda somut artışlar kaydetmeye devam ediyor.

Bakan Nebati : Türkiye Ekonomi Modelimizi kararlılıkla uygulayarak daha güçlü bir üretim ekonomisi olma yolunda ilerlememizi sürdüyor, büyümenin tabana ve tüm vatandaşlarımıza yayılmasına önem veriyoruz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 469/1195 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •