Sayfa 470/999 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: Viop - XXI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Ayasofyadan sonra sira Gobeklitepede. Bence orasi da ibadete acilsin.

Yahu yanlış anlamayın da burası viop başlığı şurada üstadlardan bir şeyler öğrenelim diyoruz ortalık siyasetten geçilmiyor.

Sağ olsun VIOPCU gibi üstadlardan şöyle iki kelam okuyayım diyorum arada bambaşka mesajlar akmış cevabı bile bulmakta zorlanıyorum.

Anlıyorum herkes heyecanlı da rica etsem bunları başka başlıkta tartışsanız.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Bu nerden çıktı. Anlamadım. Namaz kılmayanların böyle bir hakkı mı var? Ya da müslüman olmayanların, dinsizlerin, ateistlerin.
    Konuyla bağlantısı ne?
    Yani namaz kılan müslüman dininin gereğini yapıyor ama çalıyor günah işliyor

Kılmayan zaten dinsiz ya o haram yesede yemesede Müslümana göre zaten günahkar

Namaz kılmayan adamın savunması haklı ama Müslümana göre haksız önyargı var çünkü

Ama namaz kılan yapmaması gerekeni yapıp birde yapmayanı eleştiriyor ya

Vay beee

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    1-9 Temmuz arası HERİF 100.000 POZ. AÇTI.

CUMA birazını kapattı.kanımca bir yöne agresif bir fiyatlama olacak.
    Bu pozları Herif'in açtığını nereden biliyorsunuz?

Bir de merak ettim long mu short mu pozlar?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Yahu yanlış anlamayın da burası viop başlığı şurada üstadlardan bir şeyler öğrenelim diyoruz ortalık siyasetten geçilmiyor.

Sağ olsun VIOPCU gibi üstadlardan şöyle iki kelam okuyayım diyorum arada bambaşka mesajlar akmış cevabı bile bulmakta zorlanıyorum.

Anlıyorum herkes heyecanlı da rica etsem bunları başka başlıkta tartışsanız.

Kusura bakma kardeş. Siyaset yazma taraftarı değildim. Ama discretus kardeşim siyasate bulaşınca birden cevap hakkı doğdu. Haklısın.

6. Aşık Veysel'den güzel bir şiir.
    Ben bir kısmına katılmasam da yaşamına bakınca adam bence haklı.

Çok görüş olması Allah'ın bir nevi takdiri. Zaten teklik ve birlik Allah'a mahsus deniliyor.

Borsa farklı görüşlerin mücadele alanı, ister istemez borsa dışına da taşan çatışmalar olabiliyor.

>>>>
    Güzelliğin on para etmez
    Bu bendeki aşk olmasa
    Eğlenecek yer bulaman
    Gönlümdeki köşk olmasa

Tabirin sığmaz kaleme
    Derdin dermandır yareme
    İsmin yayılmaz aleme
    Aşıklarda meşk olmasa

Kim okurdu kim yazardı
    Bu düğümü kim çözerdi
    Koyun kurt ile gezerdi
    Fikir başka başka olmasa

Güzel yüzün görülmezdi
    Bu aşk bende dirilmezdi
    Güle kıymet verilmezdi
    Aşık ve maşuk olmasa

Senden aldım bu feryadı
    Bu imiş dünyanın tadı
    Anılmazdı VEYSEL adı
    O sana aşık olmasa.

Aşık Veysel Şatıroğlu
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Kusura bakma kardeş. Siyaset yazma taraftarı değildim. Ama discretus kardeşim siyasate bulaşınca birden cevap hakkı doğdu. Haklısın.
    yannış.. yazıları geriye takip et.. çıkış noktası islamcı birisinin ayasofya yazısı.. ona bir şey demiyorsun ?? çifte standart yok mu?? ondan sonra yazdığım normal bir yazının buraya kadar uzatılması seninde verdiğin manasız cevaplarla oldu..ben olayı tarihsel boyutuyla ele aldım sen hamasetle..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    yannış.. yazıları geriye takip et.. çıkış noktası islamcı birisinin ayasofya yazısı.. ona bir şey demiyorsun ?? çifte standart yok mu?? ondan sonra yazdığım normal bir yazının buraya kadar uzatılması seninde verdiğin manasız cevaplarla oldu..ben olayı tarihsel boyutuyla ele aldım sen hamasetle..
    Alıntı yapmamışsın. Bir kaç kez alakasız siyasi yazı yazmışsın. Manasız demişsin. İmzamı oku. Anlarsın.

Sayfa 470/999 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •