Sayfa 471/761 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Lütfen gidin şu uçan hisselerin grafiğine bakın hangi hisse sancısız çıkmış burdayım. Ansızın tavan çektiği günler gelirse zafer naralarını size atacağım ytd

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    HAKLISIN SAYIN KATTİ, ozgyo yu acemşah 1,10 iken söylemişti, sonra hisse aylarca süründü. hatta 2,20 görüp tekrar 1,45 li seviyelere geri gelmişti, Acemin diğer söylediği tüm hisseler gibi onuda erkenden satmıştım. OZGYO şimdi beyaz bayrak ayna gidiyor, tutabilene aşk olsun. tıpkı yataş gibi...

2. Destek atıyoruz ama sürekli elimize veriyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Lütfen gidin şu uçan hisselerin grafiğine bakın hangi hisse sancısız çıkmış burdayım. Ansızın tavan çektiği günler gelirse zafer naralarını size atacağım ytd

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnşallah güzel kardeşim....günlerce tavan yapar ben tükürdüğümü yalarım da sen de çok kazanırsın...Çünkü tahta buna çok müsait...Dediğin bugün bile olabilir yani...

4. Yüz de 4 ekşi hadi hayirliis

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu kadar uzun süre kırmızı adamda sinir bırakmıyor. Hergünmü düşer, düşerde adam gibi düşer bunun speği tam ********. Sahipsiz mal gibi verdikçe iniyor.

6. Adana c alıyorlar bunu yine veriyorlar

7. Kayıp yüzde 30 başka kağıtlara girsek günlük bu kadar zarar etmezdim benim sabrım tukeniyor hayırlısı bakalım önümüzdeki hafta pazartesi bir karar vereceğim

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ziraat 25 bin satmis... ele alinir baska ciddi satis yok... saldilar hisseyi bakalim nereye kadar...

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

Sayfa 471/761 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •