Sayfa 471/651 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Sadece karanlık odada 100 bin sattilar

2. Dibinde dibini görmeye devam beklenti vs hiç birşey satın alınmıyor görüldüğü üzere beklentide yok ayak oyunları devam ediyor Maalesef üzülerek söylüyorum ama sonumuz iyi değil
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by nargilim Yazıyı Oku
    Grafikten teknikten filan anlamam ama 30-40 gün aralıklarla yukarı yönlü bir kez hamle yapıp sonra daha da aşağılara düşerek her seferinde de yukarı yaptığı hamleyi zayıflatarak devam ediyor. Hele ki bu sefer ki daha zayıf oldu. Bunlar şu şekilde okunabilir, birincisi bak ben daha da düşmek için arada çıkış yapıyorum siz her çıkış hareketimde hissenizi satın her yukarı hareketim bir önceki fırsattan daha az düşük değerde olacak. Bi şekilde hisse birim fiyatını aşağı çekeceğim siz elinizdekini satarak işimi kolaylaştırın. Çünkü 1x li rakamlara gelmeden toplama yapmayacağım. İkincisi hisse düşen trendde devam ediyor, her mevcut durum sizin için satış fırsatı satın kurtulun paniği oluşturmak. Bu konuda başarılılar mı Evet. Daha önceden de yaptığım yorum yerini koruyor. 3.3.2018 de dediğim gibi, Akgiray her fiyattan satarak hisseleri elinden çıkardı bugün borsadaki hisse fiyatının geldiği durumdan memnun. Çünkü kendisi hep yukarıdan sattı. Gerçek olan şu ki başta bankalar olmak üzere para babalarına 600 milyon borcu var. Alacaklıların bu borcu tahsil etmek için tek şansı var daha yüksek fiyatlardan ellerinde bulunan hisse fiyat ortalamasını düşürüp, oabilecek en düşük fiyatlardan hisse almak ve akabinde çözüm planını açıklamak suretiyle oluşan pozitif durumun etkisiyle yükselecek hisse fiyatını peyderpey çıkış fırsatı olarak kullanmak.
    Bence alacaklılar alacaklarının üzerine soğuksu içmek istemiyorsa Borsa dışında zararlarını çıkarma alacaklarını tahsil etme şansları sıfır. Alacaklıların bu durumu faaliyet olarak batmış bir şirkette küçük yatırımcı için de kurtuluşun formülüdür.
    Bilmediğimiz tek şey var, hisseyi ne zamana ve nereye kadar düşürecekler ve nereden toplamaya başlayacaklar?

Bu yazdıklarım küçük yatırımcı olarak ettiğim zararın psikolojisi ile yaptığım yorumdan ibarettir. Alım satım tavsiyesi içermez. Kesinlikle yatırım desteği değildir.
    09.03.2018 tarihli yorumum

4. Halka arz ettiğinde piyasa degeri 320 milyon dolardı bugün sadece 7 milyon dolar emeği geçen herkesi tebrik ederim nasıl başardınız

5.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Halka arz ettiğinde piyasa degeri 320 milyon dolardı bugün sadece 7 milyon dolar emeği geçen herkesi tebrik ederim nasıl başardınız
    Dolar o zaman 1 liraydı şimdi yaklaşık 4 lira

6. Amk 600 milyon alacağı olan düşünsün

7.  Alıntı Originally Posted by 06ekonomist Yazıyı Oku
    Amk 600 milyon alacağı olan düşünsün
    Bence sen ben düşünelim onlar alacağını alacak mayıs ayından itibaren bankalara ödemeler yapılacak

Sayfa 471/651 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •