Sayfa 472/851 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 6806 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    turkuaz nerede aloooooooooooooooo
     Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    evet nerde o cidden..dedesini yalniz birakti bu yolda

sent from my iphone using tapatalk
     Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    başta turquaz üstad olmak üzere elinde karton olan tüm borsacılara selam olsun....yıllardır beklenen haber geldi.....elimde karton yok ama sizler adına çok sevindim.tebrik ediyorum ,hayırlı uğurlu olsun...!!!

Yıllardır elimde bedelsiz potansiyeli hisse olup da akşam bedelsiz haberi gelmedi hiç.bu yüzden az önce egeen tavanına bir miktar alış yazdım......yaşlanıyoruz bu sevinci ben de yaşamak istiyorum artık.....!!!

bende diyorum kulaklarım neden çınlıyor.

Sağolun arkadaşlar.mesaim geceydi yatıyordum.şimdi iş yerinden haberlere bakayım dedim.

Yılların acısı çıkacak inşallah.

Bir arkadaş whatshapdan mesaj atmış

"gözün aydın karton bedelsiz açıkladı"diye inanamadım girip okudum burayı.

Inanması zor bir haber.

şimdi şunu söyleyeyim.

Bugün telegramda gezerken biri "kartondan bölünme haberi gelebilir yazmış.sayfa sahibi.

Inanın hiç kaale bile almadım.mal itelemeye çalışıyor diye düşündüm.

Bu akşamda haberi görünce bir arkadaşın"şansa"tüm parasını kartona aktarmasının pek şans olmadığını anladım

aynı konu invenstingdede geçti bugün..yani birilerine bir şekilde sızmış

ama bunun tahtaya yansımamış olması ilginç geldi banada.

Yine kulaklarını çınlatayım dedenin

ahhh dede madem yapacaktın şunu 1000 üzerine atsaydın oradanda 3000'e götürseydin günahamı girerdin

yaptın yine dedeliğini

birde bu haberin çok fazla yayılmamasını şuna bağlıyorum

dede yönetim kurulu üyelerinden imzalı boş kağıt almıştır

sonrada kararı yazmıştır.

Yani üyelerin bile haberi olmadı muhtemelen bu işden..

Her neyse konudan konuya geçmeyeyim.

Hepimizi hayırlı olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by maf79 Yazıyı Oku
    Konya, Egeen, Bfren, Mrshl gibi hisselerde pozitif hareket olur pazartesi beklentim bu yönde
    Logo..eggubre..hem sığ tahtalar hemde yüksek bedelsiz beklentileri var..

3. Uzun suredir tasidigim 257 tl maliyetli kartn lar bakalim bedelsizin hakkini verecekmi. Bolunme Sureci icinde simdilik satma dusuncem yok. Bakalim nereleri gorecegiz. Bu arada agirligim Konya da. Ondanda once arsa satisinin kap a dusme haberi akabinde Fabrika tasinma ve bedelsiz artis.

Beklemeye devam. Bu arada tatildeyim. Canli yayina j o i n donuste tahmini kasim ortasi gibi baslariz.

4. Herşey bir yana

Bu hafta sonu çok uzun olacak

Geçmez bu iki gün

Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Cok enteresan en az 10 senelik bir hikaye bu ama ne tepki var bugun tahtada..ne de burada forumda)..KAP haberi yanlis fln mi acaba..millet tavani gormeyince bugun umursamadi herhalde..az buz da degil 25.42 kat!!..sanki norvec , finlandiya borsasi

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Herkese hayırlı olsun
    Konya sayfasında yazdım defalarca
    Bedelsiz değil bedelli istiyorum diye
    Gelinen noktada bedelsiz kendi parası zaten
    Ama bedelli kasaya yeni para gireceği için daha iyi olur diye
    Oooooo
    Sen ne yapacaksın şöyle böyle
    Kent bile bedelli ile uzaya çıktı
    Her neyse yinede hayırlı olsun herkese
    Bol kazançlar dilerim

6. Dun 775’ten 200 lot almistim oglene dogru.769 kapatinca uzulmustum.Az once forumu gezince gordumki bedelsiz aciklamis. Sansli adammisim bedelsizden bir gun once karton aldigim icin.

7. Cumaya kadar tavanı açmaz cuma açıp tekrar tavana yapıştırır ama bedellilerdeki gibi büyük bir hareket yapmaz.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ght Yazıyı Oku
    Dun 775’ten 200 lot almistim oglene dogru.769 kapatinca uzulmustum.Az once forumu gezince gordumki bedelsiz aciklamis. Sansli adammisim bedelsizden bir gun once karton aldigim icin.
    ben de diyordum ki bu haberden 1-2 gün önce hatta cuma günü bunu alanlar çok şanslı olmalı.hayrını gör.ama burada yazılanlara kanıp ta yok 10 gün tavan kesin bilmem ne zırvalamalara inanma.hedefin olsun sat gitsin.bedelsiz vene hisseler neden gider anlamış değilim.cebimdeki 100 lirayı on tane 10 lira yapsam paramın değeri mi artıyor.çok değil ultra saçma

Sayfa 472/851 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •