Sayfa 474/631 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 5042 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Herifler bilancolardan sonra hep basiyorlar. Garantide oldugu gibi sektore EM baskisi olacagindan mi acaba gelecek sene.

Oh be. Eski versiyonlu VB ile forumun yapmadigini yaptim en sonunda.
    Her bir yerden zaplandi red listem. Alintilayan olursa onun mesaji da gidiyor. Istedigin kadar alintilayabilirsin TRENDcigim!
    Good riddance.

https://i.ibb.co/Z6pyv3j/hisse.jpg

3. Super duper 666.

20.82 yi gördük ve an itibariyle günlük marj 100 kuruş oldu yani %4.5. Kağıt saat 10:15 den bu yana aralıksız satış yiyip duruyor. Kağıttan çıkışlar devam ediyor hem de soluksuz şekilde. Bakalım nerede duracak. Pazartesi günkü 20.96-21.32 gapı da dolmuş oldu böylece.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Herifler bilancolardan sonra hep basiyorlar. Garantide oldugu gibi sektore EM baskisi olacagindan mi acaba gelecek sene.
    EM baskısı değil de banka bilançolarındaki aktiflerin kabaca %20 sini oluşturan devlet tahvillerinin MTM etkisini ve bunun özkaynaklarda yaratacağı hasarı hesaplayanlar vınlamayı tercih ediyor. Ben İşbankası için bu hesabı yaptım ama bu detayı burada paylaşmayı düşünmüyorum.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

5. Yabancı çıkışı olmalı çünkü fiyata bakmaksızın satış yapılıyor, hacim de yüksek.

20.72

An itibariyle günlük marj 110 kuruş (%5). Yukarı tepki yönünde pozisyon açma zamanı geliyor. Devre kesici yakındır.

6. TH üstad endexle ilgili kısa vade yorumun var mı? Michael Jackson'ın moonwalkı gibi ilerliyor gibi geliyor bana.

7.  Alıntı Originally Posted by Para Baronu Yazıyı Oku
    TH üstad endexle ilgili kısa vade yorumun var mı? Michael Jackson'ın moonwalkı gibi ilerliyor gibi geliyor bana.
    Endeks gayet güzel performans gösteriyor. En başta İSCTR olmak üzere bankalar endeksin bu güzel performansını bozuyor ama İSCTR %4 diğerleri %2 küsür ekside olmalarına rağmen bile endeksi aşağıya itekleyemediler. Bu da endeksin dirençli olduğuna işaret eder. Bankalar endeks ile ayrıştı, beta eksiye döndü. Endeks aşağıya gelmeye istekli değil, bankalar da yukarı çıkmaya istekli değil.

8.  Alıntı Originally Posted by Para Baronu Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Bankalar 2024 için umutsuz vaka mı?
    Hayır. Satış baskısı ile aşağı yönde dalgalanmalar, hisseden çıkışlar, dirençlerden ani geri çekilmeler ve zaman zaman bunlara eşlik eden testere formasyonu bir süre daha devam eder sonra dengelenir. Borsa her zaman geleceği satın alır, unutma.

Sayfa 474/631 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •