Sayfa 476/925 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak bence bulaşma seninde ağzın yandı bu hisseden bence hareket 2020 den önce zor gibi

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yok ortak..ben 3,785 dan sattım şimdi alırsam kardayım....gel gör ki gubrf satıp aldığım 6 hissenin 3 ü artı gubrf ye göre 3 eksi....halkbank resmen beni bitirdi....güya dip diye aldık dipsiz kuyu çıktı....indes var mesela o da aynı şekilde dipsiz kuyu...birde fk lar çok düşük anlamsız düşüş var...gubrf sattığıma pişmanım açıkçası....hisse almayı biliyoruz ama satmayı beceremiyoruz sıkıntı asıl orada...

2. Nerden alırsan al bu hissede kar edemezsin.dibinde dibi var bu hissede

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Nerden alırsan al bu hissede kar edemezsin.dibinde dibi var bu hissede

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dewlet hissesi malum bunun dibi yok çok doğru dedim ya bu şirketler cep doldurmak için sanırım tutuluyor kimse bana kur mur fosfat üre fiyat falan demesin özelleşmiş olsaydı bu durumda olurmuydu ona bakmak lazım dolayısıyla gerisi bahaneden ibaret

4. Bu şirket bu cirosuyla özel sektörde olsa ceoda saģlam biri olsa Türkiyenin en gözde şirketi olur...ama ben olsam bu şirketi thy gibi bir pozisyona sokarım....ytd ayrıca hisse dibin dibini gördümü bilmem ama ben şahsen bu hisse yüzünden dibimi gördüm....

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Dewlet hissesi malum bunun dibi yok çok doğru dedim ya bu şirketler cep doldurmak için sanırım tutuluyor kimse bana kur mur fosfat üre fiyat falan demesin özelleşmiş olsaydı bu durumda olurmuydu ona bakmak lazım dolayısıyla gerisi bahaneden ibaret

Kardeş adamlar bu kurumu bitirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.düşün türkiyenin tek fosfat madenini mazıdağını cengiz holdinge özelleştirdiler.sonra tunusta fosfat arıyorlar.(güya).sonra cengize 2 milyar hibe verdiler.fosfat madeninin yanına güvre fabrikası kurmak için.yani benim ticarethanem var.piyasanın yüzde 35 i benim elimde diyorum ki sana gel kardes ben sana fabrika acayım masraflar benden sen sadece kazan.bir başka ülkede olsa adamı ipe götürürler.

6.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Kardeş adamlar bu kurumu bitirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.düşün türkiyenin tek fosfat madenini mazıdağını cengiz holdinge özelleştirdiler.sonra tunusta fosfat arıyorlar.(güya).sonra cengize 2 milyar hibe verdiler.fosfat madeninin yanına güvre fabrikası kurmak için.yani benim ticarethanem var.piyasanın yüzde 35 i benim elimde diyorum ki sana gel kardes ben sana fabrika acayım masraflar benden sen sadece kazan.bir başka ülkede olsa adamı ipe götürürler.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku

Ortak sadece bizim sektörde değil aldığı ballı ihaleler her sektörde varlar. Hatta Gübretaşı cengiz holdinge devretsinler sonra mehmet cengizin dediği gibi milletin tam a... koysunlar.

Mehmet Cengiz'in inanılmaz başarısı: Bir yılda kamudan 8 milyarlık 8 ihale aldı
    Cengiz Holding’in kamu ihalelerine dayanan büyümesi 2017’de de sürdü. EKAP istatistiklerine göre, şirketin yalnızca 2017 yılında 7 milyar 901 milyon liralık kamu ihalesi aldığı ortaya çıktı

8. Şu an bistte küçük yatırımcı feryat figan ediyor hisse senetleri yarı yarıya düştüğünden dolayı ama düşüş alışkanı gübretaş yatırımcısı ise şu an acı yok rocky modunda. Nasıl olsa biz alıştık düşüşlere ve 2 senedir düşüş izliyoruz bist 125bin olurken bile.
    Şayet güzel günler göreceksek ve buna sabır edebilirsek burada yıllarca yazan küçük yatırımcılara plaket verilmesi gerekir çünkü bu eziyete sabır edebilen nirvanaya ulaşmıştır demektir.

Sayfa 476/925 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •