Sayfa 479/628 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon
Arama sonucu : 5023 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    hayırlı olsun, ben de 32.28 den ekleme yaptım , bi tepki verir mutlaka..
    ytd
    satanlar için hayırlı olsun , ben devamke..
    Bizim alimdan sonra 32,50 lere kadar bi tepki verdi ama ciliz kacti. Aksama dogru tekrar ele verme olmus. Buralar kotu fiyatlar degil alim icin. Altta destek 28.

Yaw oyle bir yazmissinizki sanki mac sonuclari futbol ile belirleniyor. Fenere yeterli tokat atildigini dusunuyorum. Simdi sira gsraya atmakta. Boyle boyle lig sonuna kadar gotururler. Lig sonu ya bjk yada gs samp olur. Malum sebebten bizi yarista tutacaklardir. Lig sonuna iki uc mac kala tum sporlardan cikmak en dogrusu. Simdilik beklentim fener den yana.

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
     Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    32.18 tekrar yerine koydum , 33 üstünde tekrar yazarım..ytd
    32.28 den alıp 32.72 boşaltınız tekrar 32.18 den girip inşAllah çok beklemeden kar ile satarsınız. Bu gidişle zor görülüyor ama hayırlısı artık. Bu hakem ve var hakemlerin ayarlarıyla zor gibi görülüyor. Göz göre göre bariz Feneri doğrama operasyonu bitmedi maalesef ve başka takımları da koruma .. Herkez algı operasyonu görüyor zaten. Bakalım filmin sonu gene aynı senaryo olacak mı. Allah'a nasıl biliyorsa öyle etsin. Ya sabır.. Ve selam

SM-F916B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Borsaci53 Yazıyı Oku
    32.28 den alıp 32.72 boşaltınız tekrar 32.18 den girip inşAllah çok beklemeden kar ile satarsınız. Bu gidişle zor görülüyor ama hayırlısı artık. Bu hakem ve var hakemlerin ayarlarıyla zor gibi görülüyor. Göz göre göre bariz Feneri doğrama operasyonu bitmedi maalesef ve başka takımları da koruma .. Herkez algı operasyonu görüyor zaten. Bakalım filmin sonu gene aynı senaryo olacak mı. Allah'a nasıl biliyorsa öyle etsin. Ya sabır.. Ve selam

SM-F916B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Siz merak etmen. Dograma bu haftaya kadardi. Bir iki hafta guzel olacak insallah.

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Bizim alimdan sonra 32,50 lere kadar bi tepki verdi ama ciliz kacti. Aksama dogru tekrar ele verme olmus. Buralar kotu fiyatlar degil alim icin. Altta destek 28.

Yaw oyle bir yazmissinizki sanki mac sonuclari futbol ile belirleniyor. Fenere yeterli tokat atildigini dusunuyorum. Simdi sira gsraya atmakta. Boyle boyle lig sonuna kadar gotururler. Lig sonu ya bjk yada gs samp olur. Malum sebebten bizi yarista tutacaklardir. Lig sonuna iki uc mac kala tum sporlardan cikmak en dogrusu. Simdilik beklentim fener den yana.
    valla benim portföy dolar euro ve altın artı fb.
    euro ve dolar bozup 30.14 destek attım, burdan dönmesi gerek..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Siz merak etmen. Dograma bu haftaya kadardi. Bir iki hafta guzel olacak insallah.
    erken davrandık galiba , tahtacı yemin billah etmiş ky bırakmayacağım kâğıtta diye galiba..
    28.70 en önemli desteği , o noktaya kadar başka alım yapmayacağım , eğerki onu da kırarsa en az 7 ay burdayım..
    izleyip görelim bakalım ne olacak..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6. Trabzonda kaleci testleri negatif cikarsa bu Trabzon tam kadro demektir...Gustavo ne durumda acaba?

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    erken davrandık galiba , tahtacı yemin billah etmiş ky bırakmayacağım kâğıtta diye galiba..
    28.70 en önemli desteği , o noktaya kadar başka alım yapmayacağım , eğerki onu da kırarsa en az 7 ay burdayım..
    izleyip görelim bakalım ne olacak..
    Gsray macinda sizler rahattiniz ben gsray hisse almis ve gsrayin yeneceginden emin olarak burada yazdim. Simdi ben fenerin alacagi hususunda rahatim. Yuzde 51 ihtimal fener maci alacaktir. Iki haftadir guzel tokatladilar. Altta destek 28 lerde alim yaparkende dedim ama bi ihtimal kacmasin diye 32 lerden atladik trene. Galip gelirsek ibre yukariya doner.

8.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Aylık en düşük 34.82 bugün gördü. Ben 31-32 arasına geleceğini hatta borsa sert bir düzeltme yaparsa 29 a bile dokunabilecegini düşünüyorum.beklemeye devam. bol kazançlar. Asla Ytd.
    9 Şubatta yazmıştım...Borsa düzeltme yaptı ama bizi asıl Göztepe düzeltti. 29 küsurlere değdi rahatlar mi acaba???? Trabzon maçını kullanacak spek. Fenerde en kotu senaryo 25 arkadaşlar. O da Trabzon ile değil de tamamen koparsa olur. Trabzon galibiyeti ile zaten tekrar yukarı yapar. 25ler hayal olur...asla ytd

Sayfa 479/628 İlkİlk ... 379429469477478479480481489529579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •