Sayfa 48/596 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon
Arama sonucu : 4763 madde; 377 - 384 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku

bu da bedelliyi sürekli gündeme getirenlere cevap olsun.
    Yinede bedelli olacak olmayak alıp-yada satmak sizin kararınız.
    HİÇ BEDELLİ ARIRIMI YAPILMAMIŞ.
    ytd.
    saygılar,,,,,
    Sayın cari sen belgelere,ben zihniyete bakıyorum.yeniden değerlemeden önce de bir çok,harita ve belge gösterilmişti.sonuç ne oldu.ha bu arada malı götüren götürdü.
    Son düzenleme : Badi; 14-09-2018 saat: 12:46.

2. Bu sirket yoneticilerinde itibar diye birsey kalmamis...haberin etkisi sadece %4-5...

Olmaz olmaz deme olmaz olmaz...

3. Benim sorduğum soruyu talep edelim kapa açıklama yapsınlar talep üzerine... Kabul ediyoruz biz ......ğın önde gideniyiz desinler...

Adamların bu güne kadar yaptıkları alavere dalavereler yaptıkları bütün açıklamaların üzerini çiziyor.itibar; pazarda n alınacak bir maldeğildir.çalışarak ve yatırımcının güvenini kazanarak elde edilir.Lakırtı ederek,medya ve bazı sevicileri kullanarakta edinilmez.Bu da senede olumsuz olarak yansıyor.Gayet normal.Hatırlayın,YD den sonra ky nin elinde sadece haritalar ve belgeler kaldı.cepler boş.onun için şahsen ben bunların ne sözlerine ne beklenti anketine ne de belgelerine güvenmiyorum.
    Son düzenleme : Badi; 14-09-2018 saat: 16:50.

5. olayın içinde yönetimin olduğu bir kez daha tescillendi.
    Birde göstermelik hisse geri alımı yap. tam olsun....
    ytd.
    Saygılar....

Bu aklıevveller,uzay mekiği yapıp bütün dünya ya ihraç ediyoruz.diye açıklama yapsalar bile, senede olumlu olarak yansımadıktan sonra ne işe yarar ki.Bazı işbirlikçilerle
    birlikte her yapılan açıklamaya atlamayın,hemen pembe hayaller kurmayın der bu fakir.ytd.

Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku

bu da bedelliyi sürekli gündeme getirenlere cevap olsun.
    Yinede bedelli olacak olmayak alıp-yada satmak sizin kararınız.
    HİÇ BEDELLİ ARIRIMI YAPILMAMIŞ.
    ytd.
    saygılar,,,,,
    Sn.Cari,
    Bugüne kadar bedelli yapmamasının sebebi ihtiyacı olmadığındandı. Geçmiş dönem bilançolara bir göz atın. 2010 yılına kadar sadece nakit parası ile kısa vadeli tüm borçları ödeyebilirken zamanla bu denge bozuldu. Son açıklanan bilançoda 5.877.000 tl. nakit varken kısa vadeli borç olmuş 537.683.000 tl. Cari oranı 2 lerden yıllar içinde 0,75 lere düşmüş.

Bedelli olacak demiyorum ama bedelli açıklansa daha çok sevinirim şirket için.

Hem de cebinden para çıkacağı için sevgili yönetici ortaklar belki daha dikkatli olurlar derim.

YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by asyurt Yazıyı Oku
    Sn.Cari,
    Bugüne kadar bedelli yapmamasının sebebi ihtiyacı olmadığındandı. Geçmiş dönem bilançolara bir göz atın. 2010 yılına kadar sadece nakit parası ile kısa vadeli tüm borçları ödeyebilirken zamanla bu denge bozuldu. Son açıklanan bilançoda 5.877.000 tl. nakit varken kısa vadeli borç olmuş 537.683.000 tl. Cari oranı 2 lerden yıllar içinde 0,75 lere düşmüş.

Bedelli olacak demiyorum ama bedelli açıklansa daha çok sevinirim şirket için.

Hem de cebinden para çıkacağı için sevgili yönetici ortaklar belki daha dikkatli olurlar derim.

YTD.
    Sayın Asyurt,
    Yazılarınızdan sizin bu bilanço gelir tablosu yorumlamalarınızda muhasebe- finans,denetim vs. bu işlere yakın olduğunuzu
    anlıyorum.
    Burada benim BATIÇİM DE BEDELLİ SERMAYE ARTIŞI yapmak teknik açıdan uygun değil.
    Parayı şirkete verip sonra, kurumlar vergisi öde %20-%22 sonra %15 gelir vergisi stopajı öde geri al.....
    oysaki konsalide borçlarda LİMANIN,BATI BETON,ENERJİ,BATISÖKE ninde borçları var.
    Buralar da BEDELLİ YAPAR yaparsa...
    Buralardan gelecek kar payı Batıçim tarafından stopaj ödemen BATIÇİM de kalır.(%15)

Birde hiç bir patron şirkete cepten para koymak istemez.
    Bu YD de kredi için gösterilen ipoteklerin değerini yükseltmek için yapılmıştır.
    Küçük yatırımcıyı düşündükleri için değil.

YTD.
    Saygılar

Sayfa 48/596 İlkİlk ... 3846474849505898148548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •