Sayfa 481/964 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Napolyon Yazıyı Oku
    Elindeki hisselerin canı cehenneme ha bunu en sıradan zekaya sahip kervancı bile yemez. Tabi hisseniz olduğunu varsayıyorum
    Parayı her değerden üstün tutan ve bütün duyguları ile zekasını paraya kitlenmiş olan kervancılar varsa, yaptığın yargılar onlar için geçerli olabillr.

Areal bank ı dolandırna tekniklerini açıklayan ve her zeka seviyesi buna yeten yatırımcıların yönetimle saf tutması gerektiğini empoze etmeye çalışanlar yatırımcı aydınlatma uzmanlarının diğer bazı tekerlemelerinde aşağıda;

“Şirket yönetimin dolandırıcılık yapacak mış ta Areal bankı dolandıracak mış ta biz yatırımcılar bundan fayda sağlayacakmışız. Onun için bu şirket yönetimine bu dolapları çevirmeleri için işlerini kolaylaşturnak gerekiyormuş!” Bak hele!

“Şirketin uğradığın bütün zararların sorunlusu spk ve spk karalarıymış”

“Eğer bir çağrı olayı güvende çıkarsa şirketin önü açılırmış, hlsse flyatı ise uçarmış”

“şirket yönetimi çok çırpınmış şirket için ana ne yapsınlar, şirket gayrimenkulleri üzerinde ipotek olduğu için bu dört yılda bu gayrimenkullerin makul fşyatkaedan satılama olanağı yokmuş, onun içim bazıları kelepire satılmış veya icralara düşüp kelepire eksen çıkma aşamasına gelmiş”

“Şirket gayrimenkulleri üzerinden yeniden ipoteklemelerle refinansman sağlanamazmış, bu gecen dört yılda böyle bşr şey mümkün olamaz mış”

“Spk kararlarından dolayı tahsisli sermaye artışıyla ortaklıklar kurulup flnans kayağın sağlanıp bütün borçlar bertaraf edilemezmiş” bak hele, neler neler biliyorlarlar mış

Yatırımcıları arkalarına takmışlar ve bu gibi değerli bilgilerle yatırımcıyı güdüp yön veriyorlar diledikleri gibi yola devam! )

2. Hocam bu yazdiklarinizi hangi onculer nerede yazmis orneklerini yapistirinda bir inceleyelim...

Butun topicleri gezdim ben bulamadim.. Bunlari yazanlar kimse ogrenelim hocam...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by frecell1998 Yazıyı Oku
    Hocam bu yazdiklarinizi hangi onculer nerede yazmis orneklerini yapistirinda bir inceleyelim...

Butun topicleri gezdim ben bulamadim.. Bunlari yazanlar kimse ogrenelim hocam...

.
    Hocam sen üstüne alınma, senln yatırımcılar taraflığunda samimi olduğuna inanıyoruz ve hiç seni kastetmedim. Ama çok az da olsa belki sizlerde bazı etkileri altında kalmış olabilirsin... sonuçta adamlar her alanda oyuna hakim görünüyor..

4. Amacınız nedir kafaları karıştırmak mı. Sizin yazdığınız her yazıyı okuduğumda günüm altüst oluyor desem yalan olmaz. Bugüne kadar satış yapmadım çok şükür ama ileride yapmayacağımın garantisi yok diye artık dayanamadım ve yazdım. Bunca zamandır okuduklarımdan anladığım siz hiç bir şey iyiye gitsin istemeyenlerdensiniz. Şirketin lehine ufacık bir şey olsa hemen piyasaya çıkıp olumsuz yazılar yazıyorsunuz. İşlerine gelince doğruluğu dürüstlüğü abartılı şekilde ortaya atanlardan mısınız. Komik oluyor gerçekten

5. ey kervanzedeler, 17 ocakta otel satış ihalesi mi vardı?
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

Arıal bank köşeye sıkıştığı için kervan şirketine üste para vererek bu kredi işinden kurtulabilir.
    Benim küçuk yatırımcı arkadaşlarım şirketi çok iyi biliyor birtek alman bankası bilmiyor
    zavallı arial bank üste para ver kurtulicralarda ne işin var zaten karşılık ayırmışsın
    sende hiç akıl yokmu vazgeç alacağından uste parada anlaşamamışlardır

üste verecegimiz parayıda sakın şirkette tutma sayılgan holdinge aktarki mağdur olamsınlar demiş

8.  Alıntı Originally Posted by Napolyon Yazıyı Oku
    Amacınız nedir kafaları karıştırmak mı. Sizin yazdığınız her yazıyı okuduğumda günüm altüst oluyor desem yalan olmaz. Bugüne kadar satış yapmadım çok şükür ama ileride yapmayacağımın garantisi yok diye artık dayanamadım ve yazdım. Bunca zamandır okuduklarımdan anladığım siz hiç bir şey iyiye gitsin istemeyenlerdensiniz. Şirketin lehine ufacık bir şey olsa hemen piyasaya çıkıp olumsuz yazılar yazıyorsunuz. İşlerine gelince doğruluğu dürüstlüğü abartılı şekilde ortaya atanlardan mısınız. Komik oluyor gerçekten
    Şirket yönetiminin bu dört yılda bugüne kadar şirkette yapması gerekenleri yapmaması, veya şirkette yapmaması gerekenleri yapmış olmalarını,, bugüne kadar olan şirket yönetiminin niyetini sorgulamanın,, spk suç duyurularını ve uyarılarınızda dikkate alarak ortaklık lehine yönetimin oluşması için devletin şirket yönetimine blr an önce müdahale etmesi gerektiği,, çağrıda davasında hukuğun adil ve tarafsız olması gerektiği, bu adil olmayan şirket birleşiminin tek adil sonucu adil fiyattan çağrı olması gerektiği,, düzenmazlıkkarla başka banka ve şirketleri dolandırnakla şirket bir yere varmaz, bu düzrnbazlıklara dayalı olarak biz yatırımcıları bu yönetşmke saf tutturmaya çalışmayın,, gibi olguları vurgulayanları hisseyi kötülemek olarak yorumlamanız ilginç

Bu olguları bu şekilde işlemenin “şirket karşıtlığı yapmak”, “diğer bankaları şirketleri savunmak” “hisseyi kötülemek” olarak yorumlamanız çık tilkice ve Sanırım bu gibi bir mantık dizginsiniz kurma ve böyle harikulade yorumlar üretmenln ne anlama geldiğini herkes görebiliyordur çok tilklce ama yüksek zeka ile örülü değil. dört yıl boyunca her zaman ki gibi!

Sayfa 481/964 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •