Sayfa 485/997 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. [QUOTE=ekmekparası;1188658]
     Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku

Hesabın, şu sonradan gelen tipler gibi, algı çalışması için burda olduğu isminden belli.. Hayat çok güzel, her şey çok iyi durumda, yiyip içip eğlenelim.. Göze çarpan bir oran paylaşın hemen konu değiştirme, hemen oranlar yüksek değil düştü algısı vs vs..
    Seninle muhatap olmadım. Hakaret vari kronik anlatım bozukluğu zirve yapmış bir tip olsan da edepsizlik yapma. Sevgili ressamın senin savunmana ihtiyacı olmadığını zannediyorum.

2. Dolar 386 nın altında

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Dedikodu yapmaya meraklılar !! Benim nerden ne zaman oran aldığım değil, oranın doğruluğu önemlidir. Ben Sürgünlerle 16 il dolaşarak İstanbula yerleşen biriyim. İzmir de ( Gaziemir ), Ankara da ( eryaman ) , Erzurum da , Konya da kardeşlerim var. Aile ilişkileri sıcak olup, sık sık ziyaretler yaparız. Merakınız giderilse ne mutlu....

İzmir Cansu hanıma gelince ; TEB den mi geldi, TEB' e gitti beni bağlamaz. Yarın internet üzerinden izmir şube telefonunu bulur sorarsınız- Alo alo cansu hanım nerdesiniz diye.

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    ressam fırçayı ters ucundan tuttu, hisse.net yakaladı mı affetmez, ancak bu arada KARA BORA dikkat asman35'in oranları da araya karışmış asman35'in oranları kim vurduya gitmesin.
    alıntı yapılırken herkes birbirine karışmış beynim abandone oldu okurken bu arada daha öncede yazmıştım bu topicte maalesef atmasyon oran paylaşımı oluyor ne amaçla yapıldığını çözemedim hayatgusel dünyagusel senguselsin guuselsinnn birde bu şarkı yapıştı bana topici her açtığımda hayatgusel i görünce başlıyorum söylemeye

5. Nelerle uğraşıyoruz yahu. Eski forumdaş chuky referansı ile 2 yıl önce gazi antep Aktif şb. ye posta ile hesap bile açmışız.

6. En güzeli, kaşımadan, kaşınmadan direkt oran yazmak. Amaç zaten mevduatçıların güç birliği için bilgilendirilmeleri değil mi.

7. Nurolbank bono , mevduat karşılığı 15,50 ile bugün , 200k bağlandı. Risk sevenlere bilgi.

8. Seviyeyi düşürmeyelim Üstad, amacım tartışmak değil; bir yanlışı düzeltmekti. Bir daha söylüyorum: O mt. Burgan da değil Teb de. Çünkü onunla telefon irtibatım var. Burada yanlış bilgi paylaşılması hoş değil. Dediğim gibi yanlışa dayanmadım yazdım. Dün de Ankara/Kızılay Şb.ndeydiniz. Doğru bilgi paylaşımı yapalım lütfen...

Sayfa 485/997 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •