Sayfa 489/784 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 6266 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Saglik sorunlari varmis , umarim ciddidir . Yemeden geberir , sirketten aldigi her kurus benim nazarimda haramdir

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Beyler baski maillerine devam , Ercan Kumcu denen kan emicinin ipi cekildi , sirada Cahit Oklap , Zekeriya yildirim ve komple insaat ekibi var , Pandora ya da 6 ay daha max sure , her gun yazin sirket maillerine. Onceki sayfalalarda attim maillerini, onlar utanmiyor siz de utanmayin. Bu pislikleri el birligiyle temizleyecez , yazin patron kizlarina . Bu kepazeligin bedeli olmali
    Evet para yemekten gayri ne halta yaradığı belli olmayan birisiydi. Kendisi ile fi tarihinde bir genel kurul lobisinde konuşmam şu şekilde olmuştu

- Ben katar yol projesi alındı ama başka işleri almada sıkıntılar oluyor galiba, iş alınmaz ise seneye problem olur tarzında konuşurken '' haa evet seneye işler azalıyor galiba '' bir nevi duygusuz bir şekilde ve benim işim değil nasıl olsa bu konu, tarzında konuşmuştu, sanki yönetim kurulunda olan başkasıydı.

-Gülsüm Azeri de geçmişte şişecam da grup başkanlığı yapmış ama emekli olacağına hala nereden ne para götürürüm diyen, vitrini olup bir işe yarayacakmış gibi gözüküp ne halta yaradığı belli olmayan bir üyeydi.

-Neriman Ülseveri' de bilmiyorum doğrusu

Ama tümden gelim uygular isek , Tekfenin bu hale gelmesinde kimlerin sorululuğu var dersek bu eski üyelerin sorumluluğu var.

Tabi ana sermayedarlara bir şey diyemiyorum ama illa kendileri olmaları gerekmiyor kafası çalışan ufku olan, motivasyonu yüksek insanlar bulup onları koysalar kendi yerlerine çok daha iyi olur tabi.

Bu saatten sonra fikir vermek, sorgulamak denetlemek yerine kafa sallayacak, boşa atmosferi kirletecek kişilere ihtiyaç yok YK da.

3. Sayin Karani
    Gidene bak bi de gelene bak . 70 yasinda adamlarin emeklilik yeri oldu sirket , geleni tanimiyorum onyargili olmak istemiyorum Ama 67 yasinda babami goruyorum bu dunyada degil gibi , yeni bir sirket vizyonu ortaya koyacaklarsa 45-50 yaslarinda ac adamlar lazim

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Karani
    Gidene bak bi de gelene bak . 70 yasinda adamlarin emeklilik yeri oldu sirket , geleni tanimiyorum onyargili olmak istemiyorum Ama 67 yasinda babami goruyorum bu dunyada degil gibi , yeni bir sirket vizyonu ortaya koyacaklarsa 45-50 yaslarinda ac adamlar lazim
    BloombergHT'ye her konuk olduğunda özellikle dikkat kesilip dinlediğim, sunucuların her zaman gösterdiği ilgi ve saygıdan anladığım kadarıyla sözüne itimat edilen, tecrübeli bankacı. Kişiliğiyle, duruşuyla, objektif yorumlarıyla, her izlediğimde bana dürüst ve örnek bir şahıs gibi görünüyor. Kendisini televizyonda konuk olduğu programlar dışında tanımasam da, bende bıraktığı intiba sebebiyle, dünkü KAP açıklamasını gördüğümde ben şahsen çok memnun oldum.

https://www.haberler.com/haberler/me...551900-haberi/

https://tr.linkedin.com/in/mehmet-n-erten-48000021

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Saglik sorunlari varmis , umarim ciddidir . Yemeden geberir , sirketten aldigi her kurus benim nazarimda haramdir
    Maxi ortak

Cemal ortak twitter ‘ da yazmış

Anadolu grubu yönetim kurulu üyeliği duruyormuş

Eğer öyle ise, defteri kesin dürüldü demektir

6. Adelin de hali ortada , bunlarin oldugu yerde ot bitmiyor, size diyorum baskiyi arttirin patronlara , mail bombardiminina tutun . Bakin bi tane seref yoksununu postalattik, keske saglik sorunu olsa da oyle bi sey yok baksaniza . Sirada bunak zeko ve cahit oklap gibileri var

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Karani
    Sn Maximetu aynen dediğiniz gibi kişilerin özenle seçilmesi lazım, Ayrıca eşyanın tabiatı gereği kimse malının kıymetinin düşmesini istemez lakin bunlar artık mirasçı oldukları için şuan ki durum da sanki istemediklerinden değil de işi bilmedikleri için öncelikle güven duyacakları sonra işi bilen adam arıyorlar. Şirketin kalkınmasından çok stabil kalmasına bir nevi fitler.
    Ali Pandır güya hazırlık falan yapıyormuş, stratejik plan gibi, amk 1,5 yıl geçti bir türlü bitmedi bunun planları programları, yeminle ben o planları sabah kahvaltısında çay içerken 10 kere yapardım. Şirkete birazcık tanıyan birisi yine yapardı.

Sinan uzan da pek holding in işlerine ilgi duymuyormuş yani ondanda bir şey çıkmaz yakın gelecekte. O yüzden şansımız varsa fonun biri bunlardan birinden veya ikisinden malı alıp yönetime girerse iş çözülür. Hiç olmadı para kazandıran durur, kazandıramayan gider.

8. Onun icin foslayan ablanin olup kizinin hisseleri satmasi lazim , en azindan 1 ortak eksildin. Haci Murat da iyice batsin , ANG satsin onlar da eksilsin . Zaten bu fiyatta kaldigi surece gelir bi fon alir , pandir bi cacik yapamaz 1.5 senedir milim yol alamadi Sayin Karani ondan zerre umudum yok
    Son düzenleme : Maximetu; 03-06-2022 saat: 16:09.

Sayfa 489/784 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •