Sayfa 494/1044 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Kazanmaktan kasıt mukemmel bir sistem kurmak para amaç değil araç bence
     Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Hocam siz daha tecrübelisiniz ama en yüksek getiriden ziyade istikrarlı getiri daha iyi değil midir? Bu mükemmel olma sevdasından doğru düzgün sistem kuramadım zamanında. Ne zaman beklentimi düşürdüm o zaman kazanmaya başladım.

Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Hocam siz daha tecrübelisiniz ama en yüksek getiriden ziyade istikrarlı getiri daha iyi değil midir? Bu mükemmel olma sevdasından doğru düzgün sistem kuramadım zamanında. Ne zaman beklentimi düşürdüm o zaman kazanmaya başladım.
    Çok haklısınız...

Amacım, bu sistem ile benim para kazanmam değil, onu zaten bir şekilde kazanıyorum. Onun yolu, yöntemi benim açımdan tamamen farklı...

Kısaca şöyle diyebilirim:

- Yapılan en büyük hata, her para miktarı ile aynı teknik analiz yöntemlerini uygulamak...!

Bir yöntem en fazla 10bin TL 'ye uygun iken, bir başkası 100bin TL 'ye uygundur. Bir diğeri 1milyon TL içindir...

Siz elinizde milyon varken gider de 10bin TL 'lik sistemi kullanmaya kalkarsanız batarsınız. Burada yol, yordam, metot değişiyor...

Piyasada teknik analiz diye kullanılan ve ders verdiğini iddia edenlerin metotları en fazla 10bin TL 'ye uygundur. 100bin TL 'si olan birisi eğer bunu 10 eşit parçaya bölmezse o da batar...

Benim bu sistemle elde etmeyi amaçladığım ise:

- Her para modeline uygun bir sistem geliştirmek...

En basit şekliyle; az para ile, çok ve hatasız işleme uygun olsun istiyorum. Yeni başlayan birisi bile bu sistem ile kazanabilsin istiyorum. Çok fazla zararla kapanan işlemler sonucu piyasadan uzaklaşmasın istiyorum. Dipten alıp, tepeden satabilme (olabildiği kadar) zevkini yaşasın istiyorum...

Düşünsenize, tepedeki son satılan lotun sizin olduğunu. Veya dipten ilk kalkışı sizin alımınızın yaptığını. Bu zevki yaşamayan bilemez...

Az para ile başlayıp da çok para yapanlar, eğer yöntemlerini değiştirmezlerse bir yerde tökezlerler... Bu sistem onlara da hitap etsin istiyorum ama mutlaka başka ilave bilgiler ile...

Çok şey mi istiyorum acaba... ?

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    .....

Tabloda en dikkat çeken hisse OYAKC oldu. Baz değerine göre bölge değiştirdi. Zaten bir kaç gündür düşüşten etkilenmiyor...

Yakından tâkibe devam...

Şu anda görüldüğü üzere OYAKC güzel performans sergiliyor...

Sistemi sıkı sıkıya tâkip edince ortaya güzel sonuçlar çıkıyor...

5. benim sistem 500 bine kadar çalışıyor.. tecrübe ettim, bir ara 500 bine yakın batırdım..

oyakc gün..

Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    benim sistem 500 bine kadar çalışıyor.. tecrübe ettim, bir ara 500 bine yakın batırdım..

oyakc gün..

Batmasa iyiymiş... Şaka olduğunu varsayıyorum...

İşe yarayan sistemlerle tekrar kazanmak mümkündür. Fakat dediğim gibi para miktarına göre sistemi değiştirmek lâzım...

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

2. görüntü kanal üst bandı 8.36 üzerinde iki haftalık kapanış izlemek lazım.

Oyak günlük görünüm.

8. Hayırlı sağlıklı kazançlı bir hafta olması dileğiyle.

Sayfa 494/1044 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •