Sayfa 495/651 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Ali baba çiftliğine bmeksi alır mı ?acaba..

2. Yalnız ben bu alibaba nin bimeks i alacağı haberini bir bağlantı kurup kullanacaklardir diye düşünüyorum. Yakın zamanda bir gazetede alibaba bimeks i satın alacakmış haberi duyma ihtimalimiz olduğunu düşünüyorum.

3. Posta gazetesinin amazon bimeks i alıyor haberi 4 yada 5 tavan cektirmisti. Hürriyetin bimeks almanyada teknoloji şirketi alıyor haberi 2 tavan yaptırmıştı. Hürriyetin yine ortaklarla anlaşma sağlandı haberi 2 yada 3 tavan yaptırdı. Bu alibaba haberi yapılırsa 2 tavan garanti

4.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Posta gazetesinin amazon bimeks i alıyor haberi 4 yada 5 tavan cektirmisti. Hürriyetin bimeks almanyada teknoloji şirketi alıyor haberi 2 tavan yaptırmıştı. Hürriyetin yine ortaklarla anlaşma sağlandı haberi 2 yada 3 tavan yaptırdı. Bu alibaba haberi yapılırsa 2 tavan garanti
    Ya alırsa!
    Çift haneler........

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5.  Alıntı Originally Posted by eryikob Yazıyı Oku
    Ya alırsa!
    Çift haneler........

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Garanti ☺😊😀😁

6. Adamlar Türkiye de küçücük şirketler arıyorlar mis bimekste oltanın ucuna takılan solucan kadar kaldı zaten belki bir balığın ilgisini ceker

7. Aç tavuk buğday ambarı moduna geçmişiz
    Cuma gününkü yüklü alışlar ister istemez böyle düşünmemize neden oluyor

8. Türkiyede kurumlar kanunsuz kuralsız kafalarına göre takılıyor, örneğin Spk. Varlık fonu ile ilgili kendi mevzuatına aykırı talebi onaylamıştı. Şimdi Bimeks esas faaliyeti Elektronik ticareti, faaliyeti sonlandırdığında bunun hukuki bir müeyyidesi yok (kottan atılma hariç) ama faaliyet değişikliği önemli nitelikteki işlemlere giriyor. Elektronik ticareti yapmıyorsun yaptığın şey Web sitesini kiraya vermek. Tek bir faaliyeti var o da kiralama. Bu demek oluyor ki faaliyet değişikliğine gitmişsin çağrı fiyatı gerekir...

Sayfa 495/651 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •