Sayfa 495/1044 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Orge bu da iyi gözüküyor. Üstad senin sistemde bir incele bunu.

2. Pkart haftalık görüntü.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Batmasa iyiymiş... Şaka olduğunu varsayıyorum...

İşe yarayan sistemlerle tekrar kazanmak mümkündür. Fakat dediğim gibi para miktarına göre sistemi değiştirmek lâzım...
    şaka sn. TA.. bazen kırmışı ışık, aşırı hız cezaları yiyoruz ama şükür büyük ceza yemedik..

hayırlı kazançlar..

Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    şaka sn. TA.. bazen kırmışı ışık, aşırı hız cezaları yiyoruz ama şükür büyük ceza yemedik..

hayırlı kazançlar..
    Sevindim... Onca verilen emeğe insan üzülmeden edemiyor...

Emeksiz kazanılana bir şey diyemem ama emeğe üzülürüm...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Orge bu da iyi gözüküyor. Üstad senin sistemde bir incele bunu.
    Eline sağlık Üstâd...

ORGE 'de durum:

- Yukarı atak görünümü var...

Bugün saatlikte ufak bir yukarı hareketi yaptı ama bozmaz ise günlükte de bir atak yapacaktır...

Durumu güzel yâni...

6. Eyvallah üstadım eline sağlık izleyelim bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Sevindim... Onca verilen emeğe insan üzülmeden edemiyor...

Emeksiz kazanılana bir şey diyemem ama emeğe üzülürüm...
    sağolun sn. TA.. inş. güzel bir aysonu kapanışı ile oyak verilen emeklerinin karşılığı ilerleyen günlerde alınacaktır..

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Açılışı OYAKC ile yapalım...

Şu an tek sıkıntılı görüntü saatlikde...

Bir ihtimal bu hafta kısa süreli bir düzeltme yapmaya devam edecek. Beklediğim en düşük seviye 8.06 'dır...

Durum böyle devam ettiği sürece içi içe hem saatlik de hem de günlükte TOBO görüntüsü mevcut. 8.06 altına düşmediği sürece bu beklenti devam edecektir...

Haftalık ve aylık görüntü de endekse göre momentum artıyor. Haftalıkta ise momentum endekse göre göreceli olarak mavi bölgeye geçmiş durumda...

Aynı zamanda ortalamalara göre de 8.06 önemli destek. 200 saatlik ortalamaya işaret ediyor...

Bu seviyenin altına gelirse işler değişir ve biraz bekletir ama görüntü hiç de bekletecek gibi durmuyor. Son 2 gündür endekse göre iyi dayanıyor...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    TOBO 'yu bozarsa bu seviyelere tekrardan gelecektir. Ben TOBO 'yu takip ediyorum şimdilik...

8.06 önemli bu aşamada...!

Bakalım neler yapacak...?

Bugün beklenen TOBO 'nun ilk aşaması gerçekleşmiş oldu. İçi içe 2 TOBO vardı. Küçük tamamlandı, büyük olan için ise hedef 10.20 seviyesinde...

Buralarda bir geri çekilme yaşanması normaldir. 8.82 altına gelmediği sürece bu süreç normal kabul edilir...

Sayfa 495/1044 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595995 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •