Onemli Gunler Banner
Sayfa 499/1001 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Viop - XXIX

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben de borsayı bırakmayı düşünüyorum.

Bu iş nasıl çalışıyor diye merak ediyordum, akıl ve mantık yeteri değil.

Kızlarsoruyor sayfalarına takılıp bu kadınların derdi nedir onu anlamaya çalışmayı düşünüyorum. Esas sorun kaynağı kadınlar olabilir, erkekler genelde bir şekilde anlaşıyor gibi. Bir düşünür hangi sorunu kazırsanız altından bir kadın çıkar veya benzeri söz söylemiş. Kibarca da söylenmiş "Dünyada her şey kadının eseridir" - Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu sefer de duvardan bırakma deniyor.
    Yaş geçti senin Ariston abi, kadınları anlayacak sabrı gösteremezsin bence

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Viopta aracı kurum ve pala kazanır..kazanan verir aha burda shortcu ahalisni goruyoruz ..
    Bir alırsın üç verirsin ..
     Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Bu yıl azcık cebim para gördü spota takıldım. Viopta palaya çalış dur.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Yaş geçti senin Ariston abi, kadınları anlayacak sabrı gösteremezsin bence

Bu dünya öğrenme yeri, son güne kadar öğrenmeye devam.

Kadınlar ile muhabbet sorun zaten benim için. Yukarıda verdiğim gibi, genel geçer cevaplar söyleyip, ince işleri ve sırları söylemiyorlar.

Büyük laflar edebilmek için kadınları bilmek lazım, onlar iki kat akıllı her dediğine bir kulp bulabilirler. Evlilikler kısa sürdü, bir kaç sır aldım, bana bulaşan kadını cehenneme girmekten beter edebilecek bilgi var zaten. Kafese sokmadan bilgi vermiyorlar o sıkıntı.

Asansöre binerken bir kadın indi siz üst kattaki komşu musunuz dedi yürüdü gitti.

Zamanında bir siyasi lider programa bağlanıp "Ne moziği ulan, mermer mermer!" demişti. O şekilde bağlanıp "Kocana secde edeceksin uılan" demek lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Abi öğrensen ne olur..
    Bu dünya öğrendiğini nakletme yeri..
    Sürdürülebilirlik önemli olan öğrenmek ve bunla ölmek..ne bileyim amaçsız geliyor..
    Paylaşmak önemli olan
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bu dünya öğrenme yeri, son güne kadar öğrenmeye devam.

Kadınlar ile muhabbet sorun zaten benim için. Yukarıda verdiğim gibi, genel geçer cevaplar söyleyip, ince işleri ve sırları söylemiyorlar.

Büyük laflar edebilmek için kadınları bilmek lazım, onlar iki kat akıllı her dediğine bir kulp bulabilirler. Evlilikler kısa sürdü, bir kaç sır aldım, bana bulaşan kadını cehenneme girmekten beter edebilecek bilgi var zaten. Kafese sokmadan bilgi vermiyorlar o sıkıntı.

Asansöre binerken bir kadın indi siz üst kattaki komşu musunuz dedi yürüdü gitti.

Zamanında bir siyasi lider programa bağlanıp "Ne moziği ulan, mermer mermer!" demişti. O şekilde bağlanıp "Kocana secde edeceksin uılan" demek lazım.

5.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Hocam vadeli için ne yapılabilir açıklamaya çalışmışsın eyvallah

ben arşiv tuttuğum yerde 20-25 hisseden 6-7 hisse anca gözüme yarayan çıkartabildim ..
    bakıyorum bir sene içinde çoğu neredeyse 1 e 3 kazandırmış fezaya mı gidecek bunlar diye eledim doğru mu yapmışım?
    Vallahi TCELL, TTKOM benim kamburum.
    Dün akşam misafirliğe gelen arkadaşım sadece bir telefonuna 237 lira fatura odemiş.
    adam inşaatçı şantiyeci, telefon kulağına yapışık. 500 dakikalık paketi varmış.
    "Salak 500 dakika sana 1 gün yetmez niye 5-10.000 dakika almıyorsun 100-150 lirayaya" diye fırçaladım.
    Diyeceğim ki biz telekomcular bankacılardan beter durumdayız.
    Halbuki abone sayısı pandemide 2ye katlandı. Faturalar da.
    Millet her şeyden kesiyor telefon internetten kısmıyor.
    Bankanın da gideri var bu sene
    Sonra da
    Otocular
    Petrolculer
    İnşaatçılar-Çimentocular sezonu gelince
    Paslandık inşaat yapalım 3-4 tane proje bekliyorum yılbaşından sonraya
    Başka bilanço-temel bilmem

Ha BIM katarlılara satacaklarsa %300ü var yaza kadar
    Tek duyduğum tüyoyu da yazayım.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Abi öğrensen ne olur..
    Bu dünya öğrendiğini nakletme yeri..
    Sürdürülebilirlik önemli olan öğrenmek ve bunla ölmek..ne bileyim amaçsız geliyor..
    Paylaşmak önemli olan

Gitmeden önce son bir toparlayıp söylemek yazmak lazım. Her gün öğrendiğinin tersinin de bir şekilde doğru olduğunu öğreniyorsun.

7. Yeni yıl ile birlikte bu görseli paylaşayım takip amaçlı ara sıra bakarız nasıl sallamışım diye.
    Turuncu kanal üst bandı da önemli bu arada, değeri yaklaşık 1340 gibi.

8. Bu telekom işi aslında çok karlı olması lazım. Paralar nereye gidiyor belli değil. Operasyon işleri hariç nerede ise tamamı ile insansız yürütülecek bir sektör normalde.

Turkcell arada mesaj gönderiyor, yakını zor görüyorum, yanşlıkla tamama basmışım faturaya bir şeyler eklemişler. O şekilde sahtekarlıkları şiddet ile lanetliyorum.

Kimseyi enayi yerine koyma, yerin cennette garanti.

Şirketler uyandı 360 derece, paydaşlar vs demeye başladı.

Sayfa 499/1001 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •