Sayfa 499/1004 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

1. Faiz artışı düşünüyor olsalar son 4 müdahalede 4.5 mly doları yakmazlardı diye aklıma geliyor. Ama çaresizlik her şeyi yaptırır. Bence oldukça zayıf olasılık. Her zamanki gibi günü kurtarma işleri bu arada servet transferi. Karar gününe 14 altında girmeye çalışıyor gibi.

2. Ha, Hasan Kel,
    Ha, Kel Hasan,
    Ya da Kel Hasanlan Üsen...

Zor oyunu bozar helbet...bi 2.5 milyar dolar daha yakarsa, olur gibi. Nolur, en fazla kedi oğlan doğurur ytd..

Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Faiz artışı düşünüyor olsalar son 4 müdahalede 4.5 mly doları yakmazlardı diye aklıma geliyor. Ama çaresizlik her şeyi yaptırır. Bence oldukça zayıf olasılık. Her zamanki gibi günü kurtarma işleri bu arada servet transferi. Karar gününe 14 altında girmeye çalışıyor gibi.
    Ben de kesinlikle böyle düşünüyorum.O yüzden 1994 çiller olayı dedim zaten

4.  Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Faiz artışı düşünüyor olsalar son 4 müdahalede 4.5 mly doları yakmazlardı diye aklıma geliyor. Ama çaresizlik her şeyi yaptırır. Bence oldukça zayıf olasılık. Her zamanki gibi günü kurtarma işleri bu arada servet transferi. Karar gününe 14 altında girmeye çalışıyor gibi.
    Müdahele ayağına isteyene yüksekten dövizleri çakıp, faiz artırımı ile milletin kucağına bırakıp, kur düştükten sonra düşük fiyattan dövizleri fazlası ile geri alma planı olabilir mi diye düşünüyorum.
    Ama sonra bir gülme geliyor.

Sonunda elbet murphy nin altın kuralı işleyecek .Yani altını olan kuralı koyacak.Piyasa bunları kesinlikle şeeder.

6. Rüzgara karşı işemek tam olarak budur..

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. toplantıya kadar günü kurtarma çabası olabilir 4 sattılar 4 daha satıp toplantıda pas geçip daha fazla indirmeyeceğiz diyip tansiyonun düşmesini beklerler ama zor artık seçime kadar tl ye güvenmez kimse

Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    toplantıya kadar günü kurtarma çabası olabilir 4 sattılar 4 daha satıp toplantıda pas geçip daha fazla indirmeyeceğiz diyip tansiyonun düşmesini beklerler ama zor artık seçime kadar tl ye güvenmez kimse
    Bence faizin değiştirilmemesi kararı şu andaki fiyatın içerisinde.

Sayfa 499/1004 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •