Onemli Gunler Banner
Sayfa 499/1003 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: Viop XLII

1. FEd 100 poyint mi çakacak acaba🙄

2. 100 zor. Gecen cuma uretim datasi olumsuz gelince zaten bence az olan 100 ihtimali bitti. 75 gelir. Bir sonraki ayin Tufesi de beklentilerden yukari gelirse piyasalarda isin rengi degisir gibi

3. 31970 üzeri günlük kapanışlarda yukarda 33500 formasyon hedefi.
    FORMASYON AVCISI -53

4. Hedef uzay, bofa ralli dediyse olur

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hedef uzay, bofa ralli dediyse olur
    bofa ralli demiş niçin ralli varmış onuda yazsaydın
    FORMASYON AVCISI -53

6. Kral ekranda pozu gördük girdik para akıyor herhangi bir bozulma yok olduğu anda kaçanın anası ağlamaz ama bir yere gider eder demem için bazı rakamları sorunsuz geçmesi gerekiyor.

Bu sefer yukarı hamle olursa artık bir zahmet banka ve holdingler ile olmalı. Plase gıda.

Tukas akıyor bantas çok çok çok ucuz kaldı bu bilanço dönemi tek tek hepsini dolar bazlı çalışıp portföyü düzenleyeceğim çok şükür güzel gidiyoruz bakalım. Efes Ülker paso gıda portfoy yaptım. Çelik çelik çelik içim dışım çelik oldu eccuk dinlensinler değil mi?
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    İndikatörüme göre 3500 olacağız diyor ama ben pek inanmıyorum şu anda

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    bofa ralli demiş niçin ralli varmış onuda yazsaydın
    Yazıyı kopyalayıp yapıştırayım, niçin ralli demiş sen okursan anlarsın, ben anlayamadım.
    Bank of America'nın Baş Yatırım Stratejisti, önümüzdeki haftalarda hisse senetlerinde bir ralli görülmesini beklediğini açıkladı.

Stratejist Michael Hartnett, BofA'nın Temmuz ayı Fon Yöneticisi Anketi'nden (FMS) elde edilen sonuçların “korkunç düzeyde bir yatırımcı karamsarlığı†gösterdiğini ifade etti. Küresel büyüme beklentileri tüm zamanların en düşük seviyesindeyken, resesyon beklentisi Mayıs 2020'den bu yana en yüksek düzeye ulaşmış durumda.

Hartnett'e göre, yatırımcılar arasındaki genel ruh hali hâlâ “stagflasyonistâ€. Bunun arkasında şirketlerin güçlü bilançolara sahip olması, daha az yatırım harcaması yapması ve geri alımlara öncelik vermeye çalışması yatıyor.

Hartnett, araştırma notunda şöyle belirtiyor:

"Yatırımcılar, Fed'in faizleri ~150 baz puan daha artırmasını bekliyor. PCE enflasyonunun %4'ün altında olması Fed pivotu için en olası katalizör. Yatırımcıların 'boğa düzleşmesi' getiri eğrisi beklemesi nedeniyle tahvil getirisi beklentileri 3 yılın en düşük seviyelerinde. FMS nakit seviyeleri, yatırımcıların Lehman seviyelerinin altında riske maruz kalmasıyla %5,6'dan (Ekim 2001'den bu yana en yüksek) %6,1'e yükseliyor."

BofA Boğa ve Ayı Göstergesi 0'ı gösterirken maksimum düşüş sinyali veriyor. Yatırımcıların ABD doları ve petrol/emtiadaki long pozisyonlanları ekstrem seviyelere gelirken, hisse senetlerine tahsisler Ekim 2008'den bu yana en düşük düzeye indi.

Fed'in Noel'de faiz artırımını durdurması ve TÜFE'nin de soğuması durumunda Hartnett, short nakit/long hisse senetleri gibi karşıt işlemler görebileceğimizi belirtiyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    İndikatörüme göre 3500 olacağız diyor ama ben pek inanmıyorum şu anda
    Xu100 mü ? Yoksa vob mu ?
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 499/1003 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz