Sayfa 505/1024 İlkİlk ... 54054554955035045055065075155556051005 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Katılıyorum....öyle 100-200 pipi kesmez....en az 500-600 pipi yükseltmek lazım...kaç milletvekili varsa o kadar yuksetsinler...

2. Eylül geldi,
    TMO/Bakanlık hala fındık fiyatını açıklamadı,.
    Ferrero ucuza toplasın diye geciktiriyorlar.!
    Ferrero 11 lira 25 kuruş verdi ve topladı bile.!
    15 TL olacak diye halkla alay ediyorlar.
    Olacaksa resmen ilan et, vatandaş Ferrero'ya 15TLden versin.

AK Partili Canikli: Fındığın fiyatı 15 liranın üzerinde olacak
    https://www.cnnturk.com/ekonomi/ak-p...ampaign=buffer
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Bu forumda yazmayı bırakmak en hayırlısı olacak benim için.
    Hakketmeden hakaret diz boyu.
    Cuma günü burada paylaşım yapacağım ve son olacak.
    Millet kafayı yemiş.
    Aklınıza mukayyet olun.
    ikigözüm, sana samimi ikigözüm diyeyim.. akp nin gerçeği esasen dolar olayı değildir.. akp nin gerçeğini sıradan - suçsuz doğru, dürüst vatandaşa yaptıklarıyla görebilirsin..

bu nedir? imar bankası olayıdır.. zorla, artniyetle, kasıtlı olarak çökertilen bir holding ve zorla batırılan bir banka da tasarrufların karşılığı fazlası ile banka sahibinde olmasına rağmen.. sıradan insanların 25-30 YILLIK KONUT BİRİKİMLERİ, ÇOCUKLARININ GELECEĞİ İÇİN YAPTIĞI BİRİKİMLERİN GASP EDİLMESİDİR.

bu dolar olayı tabi kişiden kişiye değişebilecek bir konu, benim söyledğimi kimse tartışamaz. zorla, art niyetle, kasıtlı yapılmış bir gasp , durduk yerde..

yasalar, anayasa hukuk ve hakkaniyet sıradan insanların haklarını GASP EDEMEZSİN derken kasıtlı ve insafsızca devlet gücü kullanılarak bunun yapılması.

işin özeti, akp sıradan insanların tapulu evine durduk yerde göz koyacak kadar, kötüdür. (em masumane söz)

saygılar, sevgiler..

4.  Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    bayram öncesi cumayı erkenden aştı.
    bu sefer de 46 da mı nefeslenecek yoksa 54'te mi bakalım
    hem 46 hem 54'te soluklanıyor.
    artık buradan ani bir 25 kuruş üzeri sıçrama yapacak gibime geliyor.
    bunu haftaya bırakmazsa potansiyeli enerjisi bahanesi de var.
    hafta kapanmadan yaparsa haftaya ilginç yerleri görebiliriz.

5. Cebinde 200 k si olan birisi nasil doviz alimi yapmali onerileri bekliyorum ciddi olarak..

gerçekten faiz artışı bekliyormusunuz ciddi ciddi..

tam sıkışmadan bunalmadan yapmazlar bence, hep öyle olmadımı?...

diyelim yaptılar lütfettiler 22 oldu.. yatırırmısınız..

benim için asıl sorulardan biri bu... bu yönetimin yönettiği ülkenin ne kadar parçasıyız biz.. neden ait hissetmediğim birşeyin parasına yatırım yapmalı.. o mantıkta TL gibi başka yabancı varlıklar var ki zaten daha yüksek faiz veren.. yok mu!.. neden 20-22'ye tav olalım..

kusura bakmayın sadece içimde yaşadığım ikilemi ifade ettim.. çözemediğim başka benim için... zengin olmam 20 küsürlü oranlarla.

bence önce insanlarıyla barışmalı yönetim..
    çoluğu çocuğu olanlar çocuklarınızın geleceği için ne düşünüyorsunuz.. varmı bi ümit kırıntınız..
    asıl soru dolardan ziyade bu olmalı bence...
    elin suriyelisi neden bizim insanımızdan değerli mesela..

bu bir haftadır yaptığı hareket sanki geçenki hreketin tekrarı olacak gibi ama bu defa 6 yı kırar kırar kırmaz 7 ye değilde 7 yi kırar kırmaz 8 e sıçrayacak gibi umarım olmaz ama dikkatli olmak lazım eylül ekimde ödenmesi gereken borç gırtlağa kaddar cari açık malum yıl sonuna kadar 14 milyr doalr daha gerekiyormuş cari açık için hemid eenerji hariç papaz biyanda trump bir yanda merkezin durumu ortada faiz hakkında düşünceleri malum bir yanda beraat tek olumlu şey turist sayısındaki artış peki tek başına yeter mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu bir haftadır yaptığı hareket sanki geçenki hreketin tekrarı olacak gibi ama bu defa 6 yı kırar kırar kırmaz 7 ye değilde 7 yi kırar kırmaz 8 e sıçrayacak gibi umarım olmaz ama dikkatli olmak lazım eylül ekimde ödenmesi gereken borç gırtlağa kaddar cari açık malum yıl sonuna kadar 14 milyr doalr daha gerekiyormuş cari açık için hemid eenerji hariç papaz biyanda trump bir yanda merkezin durumu ortada faiz hakkında düşünceleri malum bir yanda beraat tek olumlu şey turist sayısındaki artış peki tek başına yeter mi
    Turizm sezonuda bitti....Önümüzde daha 4 ay var...Her ay 6 gayme dış açık 24 eder , 1-2 si sıcak para girse en az 20 gayme lazım...Kasada da 20 gayme var

Sayfa 505/1024 İlkİlk ... 54054554955035045055065075155556051005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •