Sayfa 507/659 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 5270 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Geciken bir şey yok, yıllıklar geçen yıl 13 Mart tarihinde gönderilmiş. Daha Ocak ayındayız...Relax...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Geciken bir şey yok, yıllıklar geçen yıl 13 Mart tarihinde gönderilmiş. Daha Ocak ayındayız...Relax...
    mayıs ayı çok geç dostum...daha 4 ay var...gözümüz artık bir kap haberinde...norveçten güzel haberler bekliyoruz..tabi asıl beklenti güzel bir bilanço...büyümemizi teyit edecek bir bilanço çok şık olacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    enflasyon muhasebesine tabi olmayan şirketler bilançoyu daha erken yollayabilecek mi acaba ?? bilançolar çok gecikti...normalde 2024 yılı ilk çeyreğin bilançosu mayıs ayında yollanması lazımdı....artık onu ne zaman yollarlar bilinmez...spk borsayı mahf etti yahu...daha 2023 yılı son çeyrek bilançosu gelmedi...speklere hisselere baskı yapmak için çok uzun bir süre tanıdılar...
    Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu "Bankalar ile finansal kiralama, faktoring, finansman, tasarruf finansman ve varlık yönetim şirketlerinde enflasyon düzeltmesi uygulanmayacak" açıklamasında bulundu.

garanti bankası gönderdi mesela.

https://bigpara.hurriyet.com.tr/habe...cak_ID1478738/

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    mayıs ayı çok geç dostum...daha 4 ay var...
    Mayıs ayına kalmaz bizimkisi...Normal tarihte gelecektir. Mart ortaları gibi...YTD

5. Mal alamadım, satamadım demesin kimse...Adamlar her iki tarafa da gayet esaslı lotlar koyuyorlar. Tahtacı abilerimiz bir tane, herkese fırsat verdiler veriyorlar...

6. Bu hissede en beğendiğim şey, sayın patronlar tarafından gönderilmiş tek 1 tane hisse alım satım haberi yok...Yani adamlar işine konsantre olmuş, piyasadaki hisseleri ile haşır neşir değiller...Yatırım kararlarını bu çerçevede değerlendirmekte fayda var...Hissede bu seviyelerde kâr satışları gayet normal...Alan alsın satan satsın ki piyasa dönsün...

7.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    İş Yatırım daki abimiz bugün isteyene mal verdi maşallah. Alamadım, mal yoktu diyen kalmamıştır umarım. Paraya mı sıkıştı yoksa paraya sıkışan birine mi yardım etti, kimbilir...Biz tekkeyi beklemeye devam. O bilanço buraya gelecek...
    Tıpkısının aynısı hareketler...

8. Endeks cıkarken hergun düşen ender hisselerden

Sayfa 507/659 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •