Sayfa 509/992 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: Viop - XVIII

Alıntı Originally Posted by BeerIsGold Yazıyı Oku
    Hay ağzın bal yesin
    hadi bol şanslar. ben öyle gördüm. siz zaten önceden petkimcisiniz belli

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Ben yeni yorum yazınca sonraki sayfaya geldim. herkes yeni bir yol buluyor.
    oda bir taktik ama arada kaçan sayfalar için çözüm zor oluyor bazen

bir diğer seçenekte çıkıp yeniden siteye girmek diğer seçenekte üye girişi yapmadan giriş yapmak

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    şu yatay bantta hem yabancı takası hemde merkezin rezervi eridi vallahi bravo bademlere aynen böyle devam, safi yabancıya çalışıyorlar aferim.

Iyi diplemis haaa.

4. Stohand hocam onun bir de saatlik x30una bak o da güzel

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
    şimdi aklıma yatmayan bir şey var,
    yabancı dibs, hisse ne var ne yok satıyor uzun zamandır, ama bir başka yabancı da TL'yi açığa satıp değerini düşürüyor.
    6TL'den Usd alıp gitmek varken 7 TL (ve üzeri) Usd alıyorlar. Böylece kabaca $ bazında %2,3 zarar etmiş olmuyor mu?
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

6. Yabancı bugun hariç 55,96 düşmüş.

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İnsanlar merak ediyor, dün vermedim ama kaç kişi sormuş. Elinde Bloomberg terminali olanlar da var. Biri CDS i yayınladı. TCMB de ne kadar döviz kaldı herkes merak ediyor. Yakında bu tip verileri de vermek yasaklanabilir.
    Viopçu değilim,ama burada okumaktan zevk aldığım kişilerden birisiniz,tartışmadan uzak kalmaya gayret eden,farklı konulara değinen üslubunuz için sizi tebrik ederim.

8. Biri zamanında pasta okumak ordinaryüs profesörlük gerektirir demişti, ister istemez kışkırtan bir ifade.

Malesef doğru, aslen 1-2 saatlik işlem için anlamlı olabilir arka tarafta işler çok karışık. Pasta yasaklanmıştı sonradan serbest oldu ücret ile veriyorlar, daha uzun vade için daha genel resimlere birikimli takaslara bakmak lazım. Arada dikkat çekici şey görürsem gecikmeli takası da koyuyorum.

Çok kısa vadeli düşünülmüyor ise pasta çok kritik değil.

BIMAS 5 Mayıs işlemleri takasa yansımış. Ata ve kısmen HSBC dışında kurumlar değişik. Ama DİĞER genelde doğru oluyor. Ciddi kurumlar çok fazla kurumdan büyük işler yapmıyor.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 509/992 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •