Sayfa 516/785 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 6279 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Cantaci71 Yazıyı Oku
    Oyle bakarsan tabii ortak
    Ama adil olma duygusu yoksa kucuk buyuk farketmez

Zaten once ufak ufak baslar, milyon dolarlarin tadini aldikca buyuyerek devam eder

Dedikodu, yapanlarin kovuk ablanin damadi oldugu seklinde

Hesabini ahirette versinler eger kucuk yatirimcinin 3 kurusunu yediler ise.
    Haram zikkim olsun hepsine , herkes bir yerde tutturmus somuruyor sirketi . Tek uzulen var bu denklemde biz ortaklar

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Onemli olan orada ne yazdigi degil , sirket bilancosunda ne degerleme yapildigi . 2021/12 veya 2022/3 Bilanco dipnotlarinda acin bakin degerlemeye lutfen . Bu tarz bilgileri verirken dikkat edin bilmeyenleri yanlis yonlendirebilirsiniz cunku buyuk rakamlar Biz burada 2 senedir yirtiniyoruz orada yolsuzluk ile 50 milyon dolarimizi caldilar diye

demek reel olarak yazdığım doğru ancak
    şirket namussuzluk edip değeri kasıtlı düşük gösteriyor demektir.şirketin blançosunu çıkaran hırsız ise ben napıyım arkadaşım.
    ozsaman organize olalım mahkemeye verelim rewzil olsun adiler.

3. Zannetmiyorum , burada Socar polymer bilancolarini inceleyen arkadaslar sirket degeri 1 milyar gozukurken ( biz 100 milyona aldigimizda) gercek degerinin 400-500 Milyon Dolar oldugunu soylemisti , borclar yuzunden . O yuzden alirken kazikladilar , Google bilgisine gore analiz edebilecegim bi durum degil acip sirket bilancosunu analizden sonra degeri anlasilir benim nezdimde. Muhtemelen son donemki karli surecten sonra fk ya gore oyle bir degerleme olmus olabilir sayin bozoklu

4.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    sayın ortağım gogula socar polymerin piyasa değeri kaç dolar diye yazın karşınıza çıkıyor bu bilgi bnde o bilgiden hareketle yazdım
    Halka açık bir şirket değil ki ?

5.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Halka açık bir şirket değil ki ?
    http://abc.az/mobile/view.php?id=38003&lng=en

Yapılan yatırım 816 milyon dolar ve bunun % 60 ı borç

Tekfen borca da ortak oldu

Gerçek değer sadece % 40 ı

Versin PwC raporu 1 milyar dolar

1 yıl sonra 500 milyon dolar

Görün, daha da düşecek

6.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    demek reel olarak yazdığım doğru ancak
    şirket namussuzluk edip değeri kasıtlı düşük gösteriyor demektir.şirketin blançosunu çıkaran hırsız ise ben napıyım arkadaşım.
    ozsaman organize olalım mahkemeye verelim rewzil olsun adiler.
    Adamlar PwC’ yi muhtemelen ayarlamışlar ve ondan gelen rapora göre

Pwc’ te gitsen, diyecek “varsayımlara göre”

Konu güven üzerine kurulu

Forumda yazılanlar doğru ise, damadıma şirket inşaatı veren zihniyetten ne beklersin ?

7. Sayin Balikci , attiginiz baglantida Haci murat ve cahit Oklap var . Mailleri eksik etmeyin !! Onlar utanmiyor biz mi utanacaz .

Sirket ile ilgili sikayet , tepki , isyan , hakaret, tehdit mailleriniz icin

Berker kizlari : [email protected]
    Haci Murat : [email protected]
    Etkisiz eleman Saksi Zekeriya ( yk baskani ): [email protected]
    Pandora : [email protected]
    Dinazor Cahit : [email protected]

Bunlara ek olarak maillere isini duzgun yaptigini dusundugum su isimlere de atiyorum
    [email protected]
    [email protected]

Mahalle kadinlari gibi burada birbirimizi yemeyelim, direk sizi dolandiran zarara ugratanlara yazin , zannetmeyin mailler okunmuyor bal gibi okunuyor. Ben her gun 3 tane pisliklerini yuzlerine vuracak sekilde mailimi atiyorum , artik tehdit safhasina gectim . Bakin buralarda yazmakla olmaz ; eger hakkinizi almak istiyorsaniz baski kurun maille , namuslu 1-2 yonetici de var bu sirkette hakan Goral gibi Bu isimler donecek dumenlere izin vermeyecektir. Mesela su Socar imzasini atan cahit Oklap a falan yazin , hirsiza hirsizsin demekten korkmayin . Benden korksunlar, onumuzdeki genel kurulda yuzlerine tukurecegim hepsinin bu is boyle devam ederse . Fiyat odakli olmayin , bugun borsa cokerken arti oldu diye son 3 senedir yaptiklari pislikleri unutacak degilim , sosyal medyada her yerde Rezil ediyorum bunlari , utanmayin cekinmeyin hakkimizi alacagiz !!

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Balikci , attiginiz baglantida Haci murat ve cahit Oklap var . Mailleri eksik etmeyin !! Onlar utanmiyor biz mi utanacaz .

Sirket ile ilgili sikayet , tepki , isyan , hakaret, tehdit mailleriniz icin

Berker kizlari : [email protected]
    Haci Murat : [email protected]
    Etkisiz eleman Saksi Zekeriya ( yk baskani ): [email protected]
    Pandora : [email protected]
    Dinazor Cahit : [email protected]

Bunlara ek olarak maillere isini duzgun yaptigini dusundugum su isimlere de atiyorum
    [email protected]
    [email protected]

Mahalle kadinlari gibi burada birbirimizi yemeyelim, direk sizi dolandiran zarara ugratanlara yazin , zannetmeyin mailler okunmuyor bal gibi okunuyor. Ben her gun 3 tane pisliklerini yuzlerine vuracak sekilde mailimi atiyorum , artik tehdit safhasina gectim . Bakin buralarda yazmakla olmaz ; eger hakkinizi almak istiyorsaniz baski kurun maille , namuslu 1-2 yonetici de var bu sirkette hakan Goral gibi Bu isimler donecek dumenlere izin vermeyecektir. Mesela su Socar imzasini atan cahit Oklap a falan yazin , hirsiza hirsizsin demekten korkmayin . Benden korksunlar, onumuzdeki genel kurulda yuzlerine tukurecegim hepsinin bu is boyle devam ederse . Fiyat odakli olmayin , bugun borsa cokerken arti oldu diye son 3 senedir yaptiklari pislikleri unutacak degilim , sosyal medyada her yerde Rezil ediyorum bunlari , utanmayin cekinmeyin hakkimizi alacagiz !!
    Ortak Prensip olarak haklısın

Ama adamlar zaten hırsızlığı ve ağırsızlığı kabullendi iseler, yüzlerine e-mail ile vurmak ne işe yarar?

Sosyal medyada en azından başka insanların da öğrenmesini sağlıyoruz

Öte yandan kovuk abla damadına iş verdiyse işini ne kadar “düzgün” yapmış tartışmaya açık

Bu şirketin % 49’ u halka açık ve hiç kimsenin damadına, anasına, babasına, akrabasına iş vermeye Hakkı yok

Yedi nesillerinden çıkar inşallah

Sayfa 516/785 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •