Sayfa 518/760 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 6079 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1. Vesbe toparladı seans sonu bizimki daha da dibe gitti
    Sanki şirket battı bizim haberimiz yok

2.  Alıntı Originally Posted by fabrica Yazıyı Oku
    Vesbe toparladı seans sonu bizimki daha da dibe gitti
    Sanki şirket battı bizim haberimiz yok
    Hocam yarın da bu gibi bir durum olursa gidip bakalım şirket yerinde mi ben de işgillenmeye başlayacağım artık

3. Hocam ben baktırdım izmirdeyim Manisa’daki eşe dosta baktırdım vallahi fabrika yerinde duruyor, bacasıda tütüyor
    😂

4. Zorlu dogan ve sabanci kagitlarini almayacaksin arkadas durum bundan ibaret hepsinin derdi kucuk yatirimcinin parasini nasil calarim nereden bulastim amk

5. Destek kaldı mı hocam şelaleye devam mı
     Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Büyük miktarda satış yapanlar 6 lira temettü dağıtan şirkette bedelli olacağını mi düşündüler
    Ruh halimiz iyi görmüyorum gerçekleri kabul edin rahatlarsiniz 6 lira temettü ile mali yıktılar daha da düşecektir 29 altı bile olabilir vesbe de aynı fk muhabbeti temel muhabbeti yapmayın boşa sabanci koc hol e bakın yıllardır ne çekmiş yatırımcı defter değeri altında yaw hisseler

Grafiklerine bakın onlara güvenin gönül gözünüzle bakmayın kağıt 2 li tepe yapacak 37 39 arası veririz geçeriz buda bize ders olur grafiğe güven stop ol.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. yukarıdan malı verdiler maalesef.. bunların hiç bir ürününü eve sokmazdım, hisselerine niye bulaştım bilmiyorum.. tekniğine kandık.. temettülerini alsınkar rulo yapıp artık.........

bugün bir arkadaş özelden altı kapanış olursa stop olurum demiştim.. biraz zarar ile stopladık.. kalanlara bol kazançlar..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    trend talihsiz bir şekilde geri döndü. artık bu seviyeler satış değil alım zamanı.
    küçük bir iyimser haber bile yükselişi başlatan kıvılcım olabilir.
    Grafik Yorumcusu

özelden yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum burada ben öğrenciyim 1-1.5 yıldır grafikle ilgileniyorum yaşım 51 yani aynı zamanda teknoloji özürlüyüm yaşıtlarım sudoku çözerken ben kızımı yurt dışında üniversite okutmak için bu işlere girdim tokkan beyin yanında çırak bile sayılmam ama üzüntüm bu. burada onu takıp eden onlarca kişi var iyi niyetinden zerre şüphem yok ama attığı mesajlar

hisse 100tl olacak

türkiyenin apple

çelik fiyatları

bedelli olabilir mi

ve en son buradan hisse alınır satılmaz.

1- vestelin patronu kötü niyetlidir. neden arçelik yaptı genel kurulu açıkladı dağıttı temettüyü. vestel yaptımı yaptı bırak dağıtmayı tarih yok. havuç olarak tutuyor. 9 lira geri geldik. bunun adı ŞELALE düşüşü.

2- patrondan habersiz kim böyle operasyon çekebilir tahtaya bu günkü düşüş endeksten diyelim hadi endeksin çıktığı günlerde düştük.haftalık takaslara bakın geçen hafta böyle bir tahtada 2 milyon sadece 2 milyon lot yabancı satışşı var.

3-çelik fiyatından arçelik etkilenmiyor mu

4- bu şelalede dip görülmeden alıma geçilir mi bir dibi gör git 2 lira üstten al önünü gör ama.

25 e 20 ye düşmeyeceği garantisi var mı size grafik attım hareket 17 lirada başlamış fk falan hikaye hikaye olduğu bu şelalede görüldü meşhur fk 5.82 bankalarla yarışıyor.

bunca grafik tecrübeden ben şunu beklerdim şunun altı stop (dük olduğunun ertesi gün) kağıt durulsun indikatörler düzeltsin bakarız.

bu yüzden tokkan bey çok iyi grafikleriniz var. benim fersah fersah önümde temel bilginiz tartışılmaz ben sizi artık izlemiyor ve dinlemiyorum nedeni ben yanıldım dememeniz ne kadar bilirseniz bilin bir insan hatayı kabullenmiyorsa ders çıkaramaz o zamanda gelir burada çelik fiyatı bedelli diye geveler durur.

ben yazdım hatam grafiklerime değil zorlu..... ya güvenmek oldu. toplamda memurum kardan 22500 tl zarar yazdım hisselerimi satmadım nedeni grafiklerde.

Sayfa 518/760 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •