Sayfa 519/1007 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Bu önemli haber Ariston Abi , umarım bizim borsada artık sağlam bir düzeltmeye girer , hisselerin grafiklerine bakamıyorum artık psikolijim bozuluyo hepsi uzaya çıkmış ucuz hisse kalmadı gibi birşey...
    demek ki daha da gidebilirler

2. 2013 zirvesi secilmiyor bile

.....

Dayi bu ülke Arjantin olmaz ben duygusal olarak öyle görüyorum yakıştıramıyorum belki de.. neyse

. Ama arsiv çin tekrar koyuyorum. Bunu da saklayın

VOB yapamamak için bir sebep

Rusya ile bu iki grafiği al duvara as

Hesabına beton doktur

Uzaklaş

3.  Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    Zaten BBVA da kasasından garanti bankasının hepsini alacak bir para çıkmasını istemiyor.Yaptığı alım çağrısıyla hisse senedinin fiyatı yükselince çağrı fiyatından çok az kişi satacak ya da kimse satmayacak.
    Sonuçta BBVA hem çoğunluk hissesine sahip olacak, hem çoğunluk hissesine sahip olunca geri kalanına alım çağrısı yapma yükümlüğünü yerine getirmiş olacak, hem de çoğunluk hissesi için kasasından çok az para çıkmış olacak.(Mesela BBVA garanti bankasındaki hissesini %49.85'ten,%50.05'e çıkartıp çoğunluk hissesine kasasından çok az para çıkışıyla sahip olacak)

NOT:Garanti bankasının içini kimse BBVA'dan daha iyi bilemez.Daha yüksek fiyattan alım talebinde bulunmuyorsa bir nedeni vardır.
    konunun çoğunluk hissesiyle falan hiç bi alakası yok, bbva yüzde 0.15 daha almak istese, bunu istediği zaman yapardı zaten, 49.85 olsa da yönetim kurulunun tamamına sahip.. bbva gönüllü çağrı için belirlediği fiyat 0.70x p/dd değeri, en kritik nokta bu, bankanın içini ve piyasayı en iyi bilen küresel finans kurumu türk bankaları için bu çarpandan alırım dedi, temel anlamda mühim olan bu

manipülasyon ihtimali de var- bu açıklamayla 25 yıllık trendini yukarı kırdı borsa, 2.gün açılışında tavandan 60 milyon lot alış geldi akbnk-ykbnk tahtalarına, goldman taşıdığı açık pozisyonları kapattı, ağır bir zarar yazdı.. onun zararını ve fazlasını bbva kar yazdı..

sonraki 4 ay da manipülatif, zira bir türlü harekete geçmedi bbva, avrupa otoritesinden izin almak zorundaymış dendi falan filan.. kaldı ki, vaz geçtim koşullar değişti savaş falan dese, bi yaptırımı yok bildiğim kadarıyla, ve bu 4 ayda yabancı takasından 728 milyon lot satıldı, yerli aldı bu malı, nasıl olsa 12.20 veririm riski yok diye.. 728 satıldı, kalan mal 420 milyon lot, yani borsanın en likit kağıdında yabancı takasının yüzde 60 kısmı yerliye devredildi.. spk bugün izin vermesinin hiç bir anlamı yok, vermeyip de ne yapacaktı ?
    Son düzenleme : KaraKemal; 31-03-2022 saat: 22:11.

4. 4 Nisan'da başlayacakmış gönüllü alım alım.

>>>>>>>>>>
    https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...7fe0e138830b5d

...

31 Mart 2022 tarihinde, Sermaye Piyasası Kurulu, II-26.1 sayılı Pay Alım Teklifi Tebliği Dördüncü Bölümü uyarınca hazırlanan bilgi formunu onaylamıştır. BBVA, hâlihazırda kendisine ait olmayan ve Şirket'in toplam sermayesinin %50,15'ini temsil eden payları iktisap ederek Şirket'teki pay oranını %100'e kadar artırmayı planlamaktadır.

Gönüllü Pay Alım Teklifi kapsamında teklif edilen bedel peşin olarak ödenecektir ve pay başına ödenecek bedel 12,20 Türk Lirası'dır. Gönüllü Pay Alım Teklifi duyurusunda yayınlandığı üzere, Gönüllü Pay Alım Teklifi 4 Nisan 2022 tarihinde başlayıp 29 Nisan 2022 tarihinde sona erecek olup, 20 iş günü sürecektir.

Gönüllü Pay Alım Teklifi'ne ilişkin hüküm ve koşullar Garanti Bankası pay sahiplerine Şirket'in web sitesinde ve Kamuyu Aydınlatma Platformu web sitesinde (kap.org.tr) sunulan bilgi formunda duyurulmuştur.

...
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

borsaya ne etkisi var anlamadım!
    vadeli endeks niye hareketli?
    12.20 den alacak olanın kağıdı 9 TL de değil ki?
    17 deseydi iş başka. ki o fiyata revize edileceği de söyleniyor,ayrıca....ilerde..

6. Anladığım kadarı ile borsadaki tahtadan doğrudan almayacak ayrı bir prosedür ile alacak.

>>>>>>>>>
    https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...7fe0d8af060ab4

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Bu durumda borsa dussede Garanti dusmeyecek anlamina mi geliyor ??

8.  Alıntı Originally Posted by tartaros Yazıyı Oku

2013 zirvesi secilmiyor bile

.....

Dayi bu ülke Arjantin olmaz ben duygusal olarak öyle görüyorum yakıştıramıyorum belki de.. neyse

. Ama arsiv çin tekrar koyuyorum. Bunu da saklayın

VOB yapamamak için bir sebep

Rusya ile bu iki grafiği al duvara as

Hesabına beton doktur

Uzaklaş
    Memedabi şuraya halkb grafikisini koysan abi, tahtayı üstüme yıktın gittin
    Bizene arjantinden, koy şuraya halkb grafikisi millet görsün duvara assın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 519/1007 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları