Sayfa 52/430 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 409 - 416 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1. Emekli olan arkadaşlar, eğer maaşınızı özel bankaların birinden çekiyorsanız size teklif ettikleri promosyonun üzerinde bir promosyon isteyin. Çünkü 3 yıl sizin paranızı kullanacaklar. Bedavaya bağlamayın. Zaten kredi faiz oranlarını çok yükselttiler. En az maaşınız kadar isteyin. Saygılar

Prim günleri tamamlamak için SGK hizmet dökümüne bakmıştım...1998 de iş yeri değiştiğimden primler sistemde yoktu.. İlgili müdürlüğe gidip arşivden kurumun beyan ettiği belgeleri çıkardılar , benim prim yatmış olduğunu bulduk.. Sisteme işleyince Sanal Emekli maaşı 350 TL yükselmiş oldu

1999 da MHP li bakan tarafından çıkarılan yasa bizleri mezarda emekli edecek...Bir önceki seçimde MHP seçim beyannamesine EYT çözülecek deyip milletten de iyi oy almıştı...2018 de de EYT yasasına red oyu verdi evet verenleri de partiden ihraç etti...Ülkenin politikacılarının ne kadar güvenilir olduğunun apaçık göstergesidir.

Anayasa Mahkemesinin de Yasanın geriye doğru işletilmesine itirazları kabul etmeyen o 4 üyenin hangi partili olduğunu da araştırıyorum...Onların ideolojisine sahip hiçbir partiye oy vermeyeceğim...

3. Hocam özel bir bankaya emekli ikramiyem yatti ilk maasimi mart da alacagim promosyon falan almadim bankadan isteyelim mi yoksa banka degiatirince mi oluyor dediginiz zaten calisirken maasimi aldigim bankaydi

Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Emekli olan arkadaşlar, eğer maaşınızı özel bankaların birinden çekiyorsanız size teklif ettikleri promosyonun üzerinde bir promosyon isteyin. Çünkü 3 yıl sizin paranızı kullanacaklar. Bedavaya bağlamayın. Zaten kredi faiz oranlarını çok yükselttiler. En az maaşınız kadar isteyin. Saygılar

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Prim günleri tamamlamak için SGK hizmet dökümüne bakmıştım...1998 de iş yeri değiştiğimden primler sistemde yoktu.. İlgili müdürlüğe gidip arşivden kurumun beyan ettiği belgeleri çıkardılar , benim prim yatmış olduğunu bulduk.. Sisteme işleyince Sanal Emekli maaşı 350 TL yükselmiş oldu

1999 da MHP li bakan tarafından çıkarılan yasa bizleri mezarda emekli edecek...Bir önceki seçimde MHP seçim beyannamesine EYT çözülecek deyip milletten de iyi oy almıştı...2018 de de EYT yasasına red oyu verdi evet verenleri de partiden ihraç etti...Ülkenin politikacılarının ne kadar güvenilir olduğunun apaçık göstergesidir.

Anayasa Mahkemesinin de Yasanın geriye doğru işletilmesine itirazları kabul etmeyen o 4 üyenin hangi partili olduğunu da araştırıyorum...Onların ideolojisine sahip hiçbir partiye oy vermeyeceğim...
    ben önümüzdeki haziran gibi eyt konusunun çözüleceğini düşünüyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Mevcut iktidar EYT işini çözerse bu konuda sıkıntı çeken biri olarak çözdükleri (önce bozup) kendilerine oy verir misiniz?
    Buradaki amaç tabi oy olmaktır. EYT sorunu biterse oylarına katkı sağlar mı?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Mevcut iktidar EYT işini çözerse bu konuda sıkıntı çeken biri olarak çözdükleri (önce bozup) kendilerine oy verir misiniz?
    Yahu orasını karıştırma, bir EYT li olarak gaspedilen bir hakkın geri iadesi olduğuna inansam da, illa ki %1-2 etkisi olur..en azından rakipler yapacağız dedikleri için, sırf bu sebeple rakiplere gidecek %1-2 gitmemiş olur...her türlü siyasi fayda sağlar iktidara.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. Neden böyle bir beklentiniz var?
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ben önümüzdeki haziran gibi eyt konusunun çözüleceğini düşünüyorum.
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kesinlikle katkı sağlar. Başkanlık sisteminde 1 puanın bile ne kadar değerli olduğu ortada.
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 52/430 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •