Onemli Gunler Banner
Sayfa 523/1122 İlkİlk ... 234234735135215225235245255335736231023 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hidrojenden sonra yeni bir müjde.
    Dolar 0,5 TL olacak az kaldı, sabredelim.

Türkiye tarihinin en büyük rezervi bulundu! Altın, bakır, çinko ne ararsan var

Maden Tetik ve Arama tarafından yapılan inceleme sonucunda Elazığ'da, bakır, altın, çinko, kobalt ve birçok maden bulundu. Rezerv, Türkiye tarihinin en büyük rezervi olarak kayıtlara geçti.
    https://www.yeniakit.com.tr/haber/tu...r-1664652.html
    Maşallah maşallah dünkünden de büyük bu ak it yazarsa inanırım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Ekonomistler ABD için resesyon uyarısı yapıyor. Borsa son altı ayın en düşük noktasında. Enflasyon rekor kırıyor. Dijital paralar dipte. Yarın Fed’ten 0.75 faiz artışı beklentisi var. Hatta uzmanlar, ‘en kötüsü bu değil, hazırlanın’ diyorlar.

Para oynatanlara duyurulur.

https://twitter.com/huseyingunayDC/s...EExW5ZnWw&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. Almanya Maliye Bakanı: Ekonomik durumdan endişeliyim, stagflasyon olası bir senaryo https://t.co/yiU0yzdAMB

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...2drxznXQA&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bu ulkede vucutlar genc olsa da herkesin ruhu yorgun....

Syg,
    34 yaşındayım. eşimde bende çalışıyoruz. ailelerden maddi manevi destek alıyoruz. sadece 1 çocuğumuz var. ama şu söylediğinize sonuna kadar katılıyorum. Şu ortamda zengin bile mutsuz.Zengin dediğim düzenli geliri artmaya devam eden, kara para aklayan, devletin ballı ihalelerinden bol kepçe alan değil. Zengin olup hazırdan yiyen kesim. Düşünsenize 5 tane eviniz var 3000 er TL kira alıyorsunuz.15.000 TL neye yeterki sadece 850 dolarcık.

5.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Konut kredisi 10 yıllık %1.26, bir akrabayla konuştuk, senin evi bana sat krediyi değerlendirelim dedi. Ben başladım hayallere, aylık şu kadar kazanırım krediyi öder akrabaya da bir miktar kardan pay veririm diye hesaplara giriştim, meğer o da parayı ben değerlendiririm diye hesaplıyormuş. Anlaşamadık haliyle ikimiz de parayı isteyince.
    Diyelim ki çok güvendiğiniz akrabanıza evinizi sattınız yarın bir gün dünyanın bin bir türlü hali var terslik oldu evinizi geri alamadınız ne olacak.
    'Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olursun' sözünü boşuna söylememiş Atalarımız.

6.  Alıntı Originally Posted by marfatih Yazıyı Oku
    34 yaşındayım. eşimde bende çalışıyoruz. ailelerden maddi manevi destek alıyoruz. sadece 1 çocuğumuz var. ama şu söylediğinize sonuna kadar katılıyorum. Şu ortamda zengin bile mutsuz.Zengin dediğim düzenli geliri artmaya devam eden, kara para aklayan, devletin ballı ihalelerinden bol kepçe alan değil. Zengin olup hazırdan yiyen kesim. Düşünsenize 5 tane eviniz var 3000 er TL kira alıyorsunuz.15.000 TL neye yeterki sadece 850 dolarcık.
    Hepimiz aynı durumdayız aslında eşimde bende çalışıyoruz okullar kapanıyor çocukları alıp memlekete götüreceğim yakıt parası ne kadar tutar onun derdindeyiz. Antalya'ya Ege'ye tatile gideceğiz demiyorum.365 gün affedersiniz köpek gibi çalışıyoruz sonucunda bir haftalığına Avrupa ülkelerini gezeceğiz de demiyorum.Memleketimize gideceğiz köyümüze kaç depo mazot yakar gidiş geliş ne kadar tutar onu hesaplıyoruz.Aloo sesimizi duyan var mı ?

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Hepimiz aynı durumdayız aslında eşimde bende çalışıyoruz okullar kapanıyor çocukları alıp memlekete götüreceğim yakıt parası ne kadar tutar onun derdindeyiz. Antalya'ya Ege'ye tatile gideceğiz demiyorum.365 gün affedersiniz köpek gibi çalışıyoruz sonucunda bir haftalığına Avrupa ülkelerini gezeceğiz de demiyorum.Memleketimize gideceğiz köyümüze kaç depo mazot yakar gidiş geliş ne kadar tutar onu hesaplıyoruz.Aloo sesimizi duyan var mı ?
    Kazıkçı Voyvoda insanları zorla kazığa oturturmuş , bizde ayda birkaç defa mecburen gidip kazığa oturuyoruz...

Heryılhem deniz hemde memlekete giderdim..İlk kez bu yıl istanbulda evimde yazı geçireceğim...

Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Dolar hesabının Yarısını kkm yaparsan %4-5 civarı oran alınabiliyor. Ytd.

Geçen hafta hsbc, yeni hesap için %5 vermişti ama yarısını kkm yapmak şartı ile.
    Nebati'nin gözleri bana asla dolar bozdurma diyor ne yazıkki

Sayfa 523/1122 İlkİlk ... 234234735135215225235245255335736231023 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •