Sayfa 524/891 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 7123 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Hus kimyan biyolojin düzeldi herhalde.

İhlas holding tahtasına alım gelince Hus a bir şeyler oluyor.

Farkındasınız değil mi?
    pek takip etmiyorum 89 kurus degil mi

2.  Alıntı Originally Posted by Deli Süvari Yazıyı Oku
    Söke Un başlangıç olacak inşaallah.
    İhlas'ın Söke Un'u alması kesin gibi.
    Ulusoy Un geri çekildi.
    İnşallah.Bu çok güzel haber...

3.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Merhabalar,

Herkesin geçmiş kandilini tebrik ederim.Güzel günleriniz olsun.

İhlas Holding te paradigma değişikliği mi?

Şirketin daha önce açıkladığı GİRİŞİM SERMAYESİ açıklamasını ve bununla beraber piyasa tarafından bilinen saygın GIDA şirketi

alım işinin ciddi bir ivme kazanması yine İstanbul'da bulundukları bölgede (iki ilçede) faaliyet gösteren hastane sahibi şirket ile olan

görüşmeler ve diğer gelişmeler (İha nın halka arzının onaylanması ve arzı) Holding te büyüme ile ilgili yeni stratejilerin ortaya

konması yeni bir doktrin anlayışının uygulamaya mı geçildiği sorusunu sordurmaktadır.

İhlas holding hisse performansı ile ilgili piyasada hakim olan düşüncenin pozitif yönlü değişebileceği Vertu, Gözde, Hedef ve İş

girişim sermaye şirketlerinin yıl içinde göstermiş oldukları performansı orta vadede yakalayabileceği anlayışına sevk etmektedir.

Paylaşımları mı kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirmeyiniz..

Holding açıkladı niyetini Girişim Sermayesi Şirketi ile yeni ufuklara yelken açılaktır. Bekliyoruz ve gelişmeleri takip

ediyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Holding açıkladı niyetini Girişim Sermayesi Şirketi ile yeni ufuklara yelken açılaktır. Bekliyoruz ve gelişmeleri takip

ediyoruz.
    yelkenin ruzgari nereden alacakmis onu da aciklamislarmi ky nin cebinde para kalmadi da

5. Biz de hissedar olduğumuza göre yönetimde olmasak da piyasa da gözlemlediğimiz bazı hususları yönetimle paylaşmalı ve önerilerde bulunmalıyız.Esasen üzerin de kimse durmadı.Ama Sn Cevahir Beyin önerisi çok yerinde ve benim açımdan önemliydi.Benim düşüncem hiç bir şey artık eskisi gibi olmayacak...Tabi bu hep beraber sunulacak katkı ile olucaktır.

6.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    yelkenin ruzgari nereden alacakmis onu da aciklamislarmi ky nin cebinde para kalmadi da
    Sizin sayenizde....

7. Söke un Endüstriyel un pazarında ve perakende un pazarında Türkiye'nin ilk 5 un firmasından biridir.

https://www.soke.com.tr/hakkimizda/tarihce

8. Sn. Deli Süvari,

Ulusoy Un la ilgili haberi kap ta göremedim.Rica etsem kaynağını buraya kopyala ya bilir misin?Teşekkür ederim.

Sayfa 524/891 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •