Sayfa 530/975 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 7796 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu hisse, yamuk prensesin hissesi olmus.Yatirimcidan ziyade vakit gecirmek icin sanki buralarda bulunuyomus gibi hissediyorum.)

2.  Alıntı Originally Posted by Bülent66 Yazıyı Oku
    Bu hisse, yamuk prensesin hissesi olmus.Yatirimcidan ziyade vakit gecirmek icin sanki buralarda bulunuyomus gibi hissediyorum.)

hahahaha patronun kızı diyorum inanmıyorsunuz

bekçi dikmiş başımıza

3. Sayın baldayı acaba siz mi yoksa yamuk mu daha derınsınız hep dusunur um. Yamuk watsap tan mesajlasıyom dıyo. Ama Namık agayla goruscegını sanmam.

4.  Alıntı Originally Posted by eyupsabri77 Yazıyı Oku
    Sayın baldayı acaba siz mi yoksa yamuk mu daha derınsınız hep dusunur um. Yamuk watsap tan mesajlasıyom dıyo. Ama Namık agayla goruscegını sanmam.

derinsiniz derken ?

5. Yanı hedef yonetım patron vs vs ıletısım

6.  Alıntı Originally Posted by eyupsabri77 Yazıyı Oku
    Yanı hedef yonetım patron vs vs ıletısım

tabiki ben prenses kızı ben ta kendisiyim

7.  Alıntı Originally Posted by gurcan74 Yazıyı Oku
    Affınıza sığınarak bikaç şey sormak istiyorum.içimizde profesyonel yatırımcıların olduğu gibi,derinliği bile görmeden bodozlama atlayan benim gibi bir sürü ky vardır mutlaka.İlk hdfgs yi almamdaki etken,2017 aralık ayında Hasan Meşe hdfgs nin seyitler kimyayı satın aldığıyla ilgili haberi paylaşmasıyla başladı.sabah seansında ilk 10 bin lot 3,40 dan aldım...tahtasında kaç lot alıcı var satıcı var görmeden hem de,bi dakika içinde 3,30 a inince panik yapıp bi 10 bin lot daha aldım hem de açığa...sonrası malum 3 gün üst üste taban adam mal boşaltırken biz almış bulunduk.şuan hala bianlık yapmış olduğum hatanın cezasını çekiyorum.şimdi sormak istediğim gruptaki üstadlara,bu tip sahipli hisseler de alıp satarken lot miktarınız 3-5-8 lot gibi küçük işlemlerle mi,yoksa 5-10 -20 bin lot tek seferde işlem yapılabilir mi...?
    Gürcan Bey, ben burada sizin gibileri çok eleştiriyorum, uzak durun böyle hisselerden diyorum da, size başınıza gelen gelmiş. En büyük öğrenim kendi başınıza gelenden çıkaracağınız derstir. Ama her defasında kafayı vura vura ada ömür geçer. O yüzden, en basitinden, şu anda bana bir hisse gelse, hiç takip etmediğim bir hisseyse ve en güvendiğim kaynaktan bile gelse:
    1) 2017-12, 2018 (03-06-09-12) ve 2019 (03) bilançolarının en özet görüntülerini önüme koyar anlayamabildiğim kadarıyla karşılaştırma yaparım. Internet'ten ne iş yaptığına bakarım. Yurt içi, yurt dışı satışlarını önemserim. Mal satmıyorsa para kazandığı işlere mutlaka bakarım.
    2) Grafiğine bakar, 200 haftalık, 200 günlük ortalamaları başta olmak üzere, dip ve tavan değerlerinden uzaklığını kontrol ederim.(Mesela kimse bana şu anda garan'ı 8'lere yaklaşmadan aldıramaz,yaklaşmazsa da almam)
    3) Hem temel hem de teknik sınıftan geçiyorsa, orumlarda, sosyal medyada neler demişler diye incelerim. Çok öveni/fanatiği varsa ben daha da temkinli yaklaşırım.
    4) Mutlaka ortaklık yapısına ve takasına bakarım. Internet sitesini dolaşırım. Dolaşımdaki hissse sayısı çok önemli, tahtayı göremeden nasıl kaç bin lot alacağınıza karar veriyorsunuz gerçekten anlamıyorum. En azından aracı kurumunuzu arayıp telefon ile talimat verin bari, oradaki müşteri temsilcisi sizi uyarır, tahtayı görüyor onlar en azından.
    5) Ek alım vs konuları ayrı konular. Buraya kadar ilk alımı konuştuk. İlk alımda tüm bohçayı doldurmak zaten hataların en büyüklerinden. Ben bu kadar inceledikten sonra hedef'te ilk alımımı 2000 lot ile yapmıştım.
    6) Bu süre zarfında hisse uçarsa uçsun. Fırsatlar bitmez borsada.

8. Yada cirolix beyi takip et. ;) tabii aklınla yorumlayıp. Seykimi bas bas bağırdı burada ama galiba ilk ben fark ettim . Sağolsun bende kazandım seykimden. 2 gündür de kazandırıyor yine. Hedefin gitmesine gerek kalmadı benim icin. Hedefi 1.40 dan da alsam fark etmez artık.

HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM, AMA HERGÜN YENI BİR ŞEY ÖGRENİYORUM.

Sayfa 530/975 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •