Sayfa 538/1001 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Merkez enflasyonu 7,4 bekliyormuş.

Kolonya,yumurta,sebze ve meyva verelim bakalım kaç çıkacak.
    merkez bizle başak geçiyor
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bddk: Toplam krediler 24 nisan itibarıyla 3 trilyon 61,9 milyar tl(önceki 3.007t)

bddk: Tüketici kredileri 24 nisan itibarıyla 521,8 milyar tl(önceki 514,6mlr)

bddk: Taksitli ticari krediler 24 nisan itibarıyla 487,1 milyar tl(önceki 462,3mlr)
    millet epeyce borca abanmış görünüyor..birde eşten dosttan alınan krediler ( borçlar ),bakkala kasaba manava yapılan borçlar...

iyice bataktayız vesselam
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Ecb/lagarde: Toparlanma hızı belirsiz

ecb/lagarde: Büyüme senoryoları euro bölgesi'nde gsyh'nın bu yıl yüzde 5-12 arasında daralacağına işaret ediyorlar

ecb/lagarde: Ekonomide daralmanın büyüklüğü, karantina tedbirlerinin ne kadar süreciğine bağlı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ecb/lagarde: Benzeri görülmemiş ekonomik daralma ile karşı karşıyayız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ecb/lagarde: Euro bölgesi halklarına yardım için elimizden gelen her şeyi yapmaya bağlıyız

ecb/lagarde: Para politikasının tüm üye ülkelere aktarıldığından emin olacağız

ecb/lagarde: Euro bölgesi ekonomik aktivitesinde benzeri görülmemiş bir düşüş var

ecb/lagarde: Ikinci çeyrekte salgının ekonomik aktiviteye etkisi ilk çeyrekten daha ağır olacak

Ecb/lagarde: Enflasyonun önümüzdeki aylarda kayda değer şekilde düşmesi büyük olasılık

Bist < 100.000

Cafe Trend&amp;Trade - III

Avrupa Merkez Başkanı Lagarde : Bütün Euro sistem adına şunu söylemek isterim , Bu küresel bir salgındır en yüksek önceligimiz insanları yaşatmaya çalışmak ve bu virüsü engellemektir , bir önceki toplantıdan bu yana 3 milyon insan enfekte oldu , ölüm eğrisinin biraz daha yatay seyretmeye başladığı gibi görünsede unutmamamız gereken bir şey var her ölüm bir trajedidir , geride kalanlar icin her kayıp bir trajedidir , onlara başsağlığı dilemek istiyorum , derin bir şekilde en içten dileklerimi sunmak istiyorum, doktorlardan , hemşirelere ambulans şoförlerinden bu virüsle savaşta hayatlarını tehlikeye atan herkese teşekkür etmek istiyorum .

Sayfa 538/1001 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •