Sayfa 54/67 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 530 madde; 425 - 432 arası.

Konu: MERCN - Mercan Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    Gün içi güzel al-sat verdi.

Güzel kar geleceğinin sinyalleri mi acaba
    Bilanço büyük ihtimal sızmış. Minimum 100 milyon TL kar gelecek gibi.

Yatırımcı ilişkileri daha şeffaf olmalı.

yatırım Tavsiyesi Değildir.

döke saçıla gitmeye çalışıyor. sabah sabah 17 ortalama ile veren tacirler geri dönüp topladı. dikkatli olunması gereken bir hisse. yeterli alıcı bulurlarsa, malı yıkıp çıkacaklar gibi duruyor. yeni girecekler bu seviyeleri iki kere düşünsünler. biranda kopup gidecek bir hisse değil. yarın tekrar muhtemel 18,70 seviyelerini tekrar gösterirler. geri çekilirse bir iki hafta aşağılarda soluklanıcak demektir. yok üstüne çıkar ve devam eder ise iyi takip istiyor. her halükarda çok dikkat isteyen bir hisse.

3. Iyi bilanco geldikten sonra artik kimseye boyle bedava mal vermezler, 1.10 dolar halka arzi var, en az 1.5 dolari beklerim, ytd sadece benim beklentim...
     Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    döke saçıla gitmeye çalışıyor. sabah sabah 17 ortalama ile veren tacirler geri dönüp topladı. dikkatli olunması gereken bir hisse. yeterli alıcı bulurlarsa, malı yıkıp çıkacaklar gibi duruyor. yeni girecekler bu seviyeleri iki kere düşünsünler. biranda kopup gidecek bir hisse değil. yarın tekrar muhtemel 18,70 seviyelerini tekrar gösterirler. geri çekilirse bir iki hafta aşağılarda soluklanıcak demektir. yok üstüne çıkar ve devam eder ise iyi takip istiyor. her halükarda çok dikkat isteyen bir hisse.

Gelirmi 17.60 bugün

5. Arkadaşlar sabır! yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, inşallah beklentilerimiz bizi yanıltmaz ve güzel bir bilanço ile bizi taçlandırır. Çok güzel bilanço açıklayan şirketler var ama Mercn hala ucuz benim gözümde. Yavuz beyin de dediği gibi hala dolar bazlı halka arz fiyatı altındayız. Kesinlikle ytd

6.  Alıntı Originally Posted by ayyıldıx Yazıyı Oku
    Bilanço büyük ihtimal sızmış. Minimum 100 milyon TL kar gelecek gibi.

Yatırımcı ilişkileri daha şeffaf olmalı.

yatırım Tavsiyesi Değildir.
    100 çok olur. İnşallah düşündüğünüz gibi olur.

7.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    100 çok olur. İnşallah düşündüğünüz gibi olur.
    Eğer ona yakın bir bilanço gelirse 2022/12 aylıkta 300_ 350 mily.kar getirir. Hisse fiyatıda 40-50 arası olur sanırım. Bugünkü fiyattan kabaca %200..

8.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Eğer ona yakın bir bilanço gelirse 2022/12 aylıkta 300_ 350 mily.kar getirir. Hisse fiyatıda 40-50 arası olur sanırım. Bugünkü fiyattan kabaca %200..
    Bana 65 milyon kar yeter.

Sayfa 54/67 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •