Onemli Gunler Banner
Sayfa 554/1122 İlkİlk ... 544545045445525535545555565646046541054 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Kadıköy Atatürk caddesinde bir şubesi var....
    Denizbak'ın hemen karşısında...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Lexus, aslında toyota nın üst segment markasıdır.

LEXUS = Luxury EXport to United States

Fotodaki araçta Toyota Land Cruiser modelinin türevidir.
    Kalitelidir illa ama ben böyle çirkin araç görmedim ya. Japonlar zaten neredeyse yaptıkları her araç iğrenç tasarımları. Hele o "L" logosu...

Şu son Corolla ile Camry'ler güzel ama. Onları beğendim. Ben de şaşırdım nasıl tutturmuşlar bu sefer tasarımı diye.

3. 75 yaş üstü kadınlardan oluşan bir grup 15 gün herşey dahil tatile 5 yıldızlı otele + uçak + transfere şak diye toplamda 105 bin verdiler oteli satın aldılar . Konaklamayı yani .

Ben bir düşüneyim dedim kalktım oradan yer bulamazsınız kaçırmayın dedi temsilci .

Bu emekliliklere iyi para veriyor sanırım devlet bu kadar pare harcadıklarına göre .

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    75 yaş üstü kadınlardan oluşan bir grup 15 gün herşey dahil tatile 5 yıldızlı otele + uçak + transfere şak diye toplamda 105 bin verdiler oteli satın aldılar . Konaklamayı yani .

Ben bir düşüneyim dedim kalktım oradan yer bulamazsınız kaçırmayın dedi temsilci .

Bu emekliliklere iyi para veriyor sanırım devlet bu kadar pare harcadıklarına göre .
    kocaları ölmüş paralarını yiyorlardır 2 tane daire bıraksa istanbulda ölüsü 5 milyon

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    kocaları ölmüş paralarını yiyorlardır 2 tane daire bıraksa istanbulda ölüsü 5 milyon
    Evet grupta hiç erkek yoktu

6. Turistler

Çekirge sürüsü gibi semirecekler içerisini

:D

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Kalitelidir illa ama ben böyle çirkin araç görmedim ya. Japonlar zaten neredeyse yaptıkları her araç iğrenç tasarımları. Hele o "L" logosu...

Şu son Corolla ile Camry'ler güzel ama. Onları beğendim. Ben de şaşırdım nasıl tutturmuşlar bu sefer tasarımı diye.
    Katılıyorum japonların çizgileri çok sert oluyor

Göze kaba gelmesi çok olası oluyor

Almanlar gibi olmuyor

Mazda da son 5-6 yıldır alman çizgileri ile üretim yapıyor güzel duruyor

8. Bitcoin 19 bini de kırdı 18’lere geldi.
    Çok sert düşüyor kriptolar
    Saadet zinciri çöküşünü hatırlatıyor bana
    Birde bunu resmi para birimi ilan eden bir devlet vardı, ne yapacaklar bakalım

Sayfa 554/1122 İlkİlk ... 544545045445525535545555565646046541054 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •