Sayfa 555/863 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 6897 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. aldığım hisselerimden birisi en çok düşenler arasında ilk sıralarda...:kahkah: uzun süredir hissemi o listeden izlememiştim...son 15 günde iki tane hissemi bu şekilde izliyorum...ALLAH hepimizin yardımcısı olsun...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bir temeli yok ama 12 liranın bile altına düşeceğini düşünüyorum. Sadece hissiyat buda benim buradaki paranın %50 erimiş olacağı manasına geliyor. Tarih tekerrür etti ve yine BIST 30 dışındaki bir hissede param ciddi oranda erimiş oldu. Bir önceki hisse park elektrik ti ve yine iş yatırım in dolandırıcılığına maruz kalmıştım.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. BIST 30 dışına çıkmayacaksin hadi zorla BIST 50 olsun bunu artık temel prensip edindim.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bence çok umutsuz olmamak lazım dostum...banvit bu cirosu ile her an son kar olan 250 milyonları yapabilir...iyi reklam yapsa erpiliçin 8 tl den sattığı pilici oda 7,5 -8,00 tl aralıklarından satabilir...erpiliçin 8 tl nin altından satıldığını daha görmedim...biraz fiyatını yükseltse bence güzel karlar getirebilir...bu potansiyel var...tek sorun bence şirketten bilgi alan iş yatırımın baskısıdır..bu baskı ne zaman biter bilemiyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. çeyreklerde 650 milyonluk ciro ve yıllıkta 2,5 milyar cirolar çok büyüktür...kar marjını %5 dahi artırsa yıllıkta 125 milyon ekstra karlar demektir...o potansiyel her zaman var...yeter ki bu zamı yapabilecek ortamı bulsun...bu konuda reklamlar çok önemli...

6. kötü zarardayız ama umutları tamamen bitirmek olmaz...her karanlığın bir aydınlığı vardır...

7. Pasta atabilecek var mı günlük

8.  Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    Söylediğin inşallah bu günkü düşüştür dostum.
    piyasada açığa satış varmı?
    Sn çelik siz hisseyi 20.X lerden beri taşıyormusunuz
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Sayfa 555/863 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •